„#Supermodelka Plus Size”: Ostatnia prosta przed wielkim finałem (wideo)

Już w środę półfinałowy odcinek programu „#Supermodelka Plus Size”. To ostatnia szansa dla uczestniczek, aby zawalczyć o wejście do ścisłego finału i kontynuować walkę o tytuł pierwszej w Polsce #Supermodelki Plus Size.

 

 

Podczas dziewiątego odcinka programu cztery półfinalistki zmierzą się z zadaniami, które zdecydują o ich awansie do wielkiego finału. Wydawać by się mogło, że najtrudniejsze już za nimi – m.in. sesja zdjęciowa nago, akcja społeczna, kilometry na wybiegu czy zadania sportowe.

Półfinałowy odcinek postawi przed nimi jednak kolejne wyzwania. Pierwszym z nich będą warsztaty aktorskie z Mateuszem Banasiukiem. Możliwość stanięcia u jego boku, na scenie prawdziwego teatru, pozwoli dziewczynom zdobyć pierwsze szlify w sztuce aktorskiej, a następnie wcielić się w wielkie postaci podczas sesji zdjęciowej autorstwa Marty Wojtal. Odgrywając jedne z najbardziej znanych scen w historii kina, uczestniczki będą miały okazję pokazać swoje zupełnie nowe oblicze.

Kolejnym zadaniem, które czeka na dziewczyny, będzie możliwość zaprezentowania prognozy pogody pod okiem jednego z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów Polsatu – Szefa Redakcji Pogody Marka Horczyczaka.

Ostatnim wyzwaniem postawionym przed kandydatkami w półfinale będzie pokaz wieczorowych sukien, stworzonych specjalnie dla nich przez Ewę Minge. Na oczach jurorów, a także wszystkich ekspertów programu, którzy towarzyszyli dziewczynom w drodze do zostania profesjonalnymi modelkami, zaprezentują się na wybiegu po raz ostatni przed wielkim finałem. To decydujący moment, aby oczarować jury i zawalczyć o awans do wymarzonej trójki.

Półfinałowy odcinek programu „#Supermodelka Plus Size” już w środę 8 listopada o 20:40 w Polsacie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *