„#Supermodelka Plus Size”: Wielki finał na żywo! (wideo)

W dziesiątym, finałowym odcinku „#Supermodelki Plus Size” dowiemy się, kto zdobędzie tytuł, o którym marzą miliony dziewczyn. Podczas odcinka na żywo uczestniczki pierwszej edycji programu po raz ostatni zaprezentują się przed jurorami i będą miały szansę skraść serca widzów. O zwycięstwo walczyć będą: Joanna Cesarz, Zuzanna Zakrzewska i Katarzyna Bochenkiewicz. Która zdobędzie największą rzeszę fanów i zostanie pierwszą w Polsce #Supermodelką Plus Size?

 

 

Już w środę, 15 listopada odbędzie się finałowy odcinek pierwszej edycji programu „#Supermodelka Plus Size”. To ostatnia szansa dla finałowej trójki – Joanny, Kasi i Zuzy na zdobycie serc jurorów. Ewa Minge, Ewa Zakrzewska, Rafał Maślak i Emil Biliński po raz ostatni ocenią, która z dziewczyn ma najlepsze warunki, aby zostać idealną supermodelką w rozmiarze plus. Jednak tym razem to nie jurorzy będą mieć ostateczny głos. Ich decyzja stanowić będzie jedynie 50%. Drugie 50% oddane zostanie w ręce telewidzów, którzy w głosowaniu smsowym będą mogli zagłosować na kandydatkę, zasługującą najbardziej na tytuł.
Finalistki zaprezentują się m.in. w pokazach kolekcji Violi Piekut, Mario Menezi oraz w specjalnym pokazie inspirowanym filmem „Wielki Gatsby”. Towarzyszyć będą im gwiazdy – światowej sławy DJ C-Bool oraz tancerze programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jeden z pokazów będzie szansą, by na wybiegu zobaczyć pełną finałową piętnastkę dziewczyn, które mieszkały w domu modelek i walczyły o wejście do ścisłego finału.

Finałowy odcinek to także okazja do podsumowania drogi uczestniczek w programie. Przypomniane zostaną ich najbardziej udane zdjęcia, najlepsze momenty, kiedy wygrywały zadanie, ale też te najtrudniejsze, kiedy dochodziło między nimi do konfliktów. Wrócą wspomnienia z domu modelek i chwil, kiedy uczestniczkom towarzyszyli bliscy. Wielki finał poprowadzą Maciej Dowbor i wspierająca uczestniczki podczas wielu zadań, ekspertka programu Macademian Girl.

Światowe modelki plus size: Ashley Graham, Iskra Lawrence czy Robyn Lawley zachwycają urodą. Podbiją wybiegi, zawładnęły uwagą mediów i osiągnęły ogromny sukces w mediach społecznościowych. W Polsce modeling w rozmiarze 42 i większym nie jest aż tak popularny. Program „#Supermodelka Plus Size” ma szansę to zmienić, wpłynąć na postrzeganie piękna i dowiedzie, że nie jest ono zdefiniowane rozmiarem.

Tytuł pierwszej w Polsce #Supermodelki Plus Size zdobędzie tylko jedna z trzech finałowych uczestniczek programu, a na zwyciężczynię czekają wspaniałe nagrody: udział w zagranicznym pokazie Ewy Minge – w Paryżu lub Mediolanie, sesja okładkowa w magazynie „Claudia”, 50 tys. złotych od fundatora nagrody głównej – firmy Lida, producenta rajstop i pończoch dla kobiet plus size i jeszcze dwie niespodzianki od firmy Panach i firmy Lida, które znajdą swoje rozwiązanie w finale programu na żywo.

Finałowy odcinek programu „#Supermodelka Plus Size” stanowił będzie podsumowanie kilkumiesięcznej drogi kandydatek do tytułu. Przypomni ich zmagania z zadaniami, wzloty i upadki, pokaże jak wiele się nauczyły, aż w końcu zaprezentują się gotowe, by zostać pierwszą w Polsce #Supermodelką Plus Size.

Która z kandydatek zwycięży, będzie można przekonać się podczas wielkiego finału na żywo, już w środę, 15 listopada o 20:40 w Polsacie!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *