„#Supermodelka Plus Size” – znamy już wszystkie uczestniczki, które dostały się do programu

Kolejny odcinek „#Supermodelki Plus Size” za nami, co oznacza, że znamy nazwiska ośmiu uczestniczek, które zachwyciły jury i zamieszkały w domu modelek. W nadchodzących tygodniach będą mogły się sprawdzić w najróżniejszych zadaniach, walcząc o zwycięstwo w programie. Oto sylwetki wyłonionych w 2. dniu castingu uczestniczek.

JOANNA CESARZ – 21 lat, rozmiar 44 – Pochodzi z Łodzi, gdzie studiuje psychologię. W przyszłości chce zostać seksuologiem. Uwielbia być w centrum uwagi, a modeling jej to daje. Na co dzień nosi sukienki i wie, jak podkreślić swoje atuty. Od trzech lat jest w szczęśliwym związku.

PAULINA MISZKOWIAK– 21 lat, rozmiar 40/42 – Roztańczona i rozśpiewana mieszkanka Bydgoszczy. Trenowała judo i boks, regularnie chodzi na siłownię. Ma w sobie duże pokłady energii. Uważa też, że każdy problem da się rozwiązać, jeśli tylko się tego chce. Jest bardzo towarzyska i uparta.

MONIKA KASPROWICZ – 28 lat, rozmiar 44/46 – Pochodzi ze Stalowej Woli, ale obecnie mieszka w Krakowie. Jedynaczka, singielka ze złamanym sercem. Pracuje w korporacji, gdzie zajmuje się procesowaniem i analizowaniem danych finansowych.

MONIKA DENISIUK – 28 lat, rozmiar 42/44 – Kierownik w firmie transportowej. Typ chłopczycy, dla której największym wyzwaniem jest chodzenie w butach na obcasie. Ma więcej kolegów niż koleżanek. Kocha bieganie i cross fit.

WIKTORIA KULA – 19 lat, rozmiar 42 – Tegoroczna maturzystka z Chrzanowa. Twierdzi, że jej wiek jest idealny, by zacząć karierę modelki. Rafał Maślak porównał ją do Salmy Hayek, a Ewa Zakrzewska stwierdziła, że Wiktoria ma ciało bogini i twarz anioła.

ŻANETA KURKOWSKA – 26 lat, rozmiar 42 – Skończyła ratownictwo medyczne i pielęgniarstwo, a obecnie pracuje jako kierownik znanej łódzkiej restauracji. Gra w Klubie Uczelnianym AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i w największej amatorskiej lidze siatkówki w Polsce. Od roku jest mężatką.

KATARZYNA BOCHENKIEWICZ – 20 lat, rozmiar 42 – Mieszka w Częstochowie, zajmuje się stylizacją paznokci i wizażem. Zawsze miała bardzo dobry kontakt z rodzicami, była typową „córeczką tatusia”. Z powodu problemów z samoakceptacją zachorowała na depresję. Wyjście z niej uważa za swoje największe życiowe doświadczenie. Dziś jest zadowolona ze swojego ciała i szczęśliwie zakochana od czterech lat.

AGNIESZKA BIELECKA – 28 lat, rozmiar 42 – mieszka w Piasecznie, jest kochającą sport optymistką. Trenuje na siłowni, a od niedawna zaczęła ćwiczyć także corss fit i boks. Uwielbia pozować i pokazywać swoje atuty przed aparatem. Pracuje jako reprezentantka handlowa marki kosmetycznej.

Być może wśród wymienionych dziewcząt jest ta, która zdobędzię tytuł „#Supermodelki Plus Size”.

Losy wszystkich piętnastu uczestniczek, które zamieszkały w domu modelek będzie można śledzić co środę o 20:40 w Polsacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *