Superpozytywne piżama party z Kicią Rożek – premiera nowych odcinków w Cartoon Network

Zabawna różowa księżniczka z Cartoon Network zadba tego lata o dobry humor i tylko pozytywne emocje widzów przed telewizorami! Tym razem urocza bohaterka urządzi wyjątkową imprezę w zamku oraz wyruszy na wycieczkę ze swoimi przyjaciółmi. Premiera nowych odcinków „Kici Rożek” już 10 czerwca.

 

 

Kicia Rożek zaprasza widzów do swojego mieniącego się iskrzącą materią królestwa! Urocza postać jak zwykle zaskoczy wszystkich swoją pomysłowością i sposobami na to, jak sprawić, by każdemu z jej poddanych nie brakowało powodów do radości.

W nowych odcinkach różowa władczyni, wspólnie z księciem Piesiem Rożkiem, dr Lisiczką, Orłodylem i Richardem, będzie szaleć na całego! Przebojowa bohaterka wybierze się do wesołego miasteczka, a także przeżyje niezapomniany obóz w lesie. Ponadto urządzi piżama party w swoim barwnym zamku. Urocza kotka-jednorożec postanowi nie spać całą noc, myśląc, że dzięki temu wydarzy się coś naprawdę magicznego! Czy rzeczywiście nie zmruży oka nawet, gdy wszyscy jej przyjaciele zasną?

Premiera nowych odcinków „Kici Rożek” już 10 czerwca. Emisja od poniedziałku do piątku o 7:45 w Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *