PolecanePolsatSport w TV

Superpuchar Polski: Piast – Lechia w Polsacie Sport, Super Polsacie i Polsacie Sport Premium

Mecz o Superpuchar Polski, w którym Piast Gliwice zagra u siebie z Lechią Gdańsk, będzie transmitowany na antenie Polsatu Sport, Super Polsatu i Polsacie Sport Premium. Początek spotkania w sobotę 13 lipca o godz. 20.30.

 

 

Przypomnijmy, że w meczu o Superpuchar grają drużyny mistrza Polski ze zdobywcą Pucharu Polski. Jako ciekawostkę dodajmy, że trzy ostatnie Superpuchary wygrał zdobywca Pucharu Polski. Miejmy nadzieję, że w tym roku to się nie zmieni.

Nie wiadomo jedynie jak Piast potraktuje to spotkanie, gdyż odbędzie się ono dokładnie pomiędzy meczami gliwiczan z BATE Borysów w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Niewykluczone, a nawet bardzo prawdopodobne, że trener Waldemar Fornalik zdecyduje się na sporo zmian w składzie.

Biało-zieloni do meczu z Piastem przystąpią na świeżości, ponieważ grę w eliminacjach do Ligi Europy zaczynają dopiero pod koniec lipca. I choć Superpuchar nie jest zbyt prestiżowy, to jednak trzeba wykorzystać sytuację Piasta i sięgnąć po kolejne trofeum do klubowej gabloty.

W sezonie 2018/19 Lechia i Piast grały ze sobą trzykrotnie. Najpierw w Gliwicach padł remis 1-1, a następnie Lechia wygrała 2-0, by kilka tygodni później przegrać u siebie 0-2 w grupie mistrzowskiej.

Superpuchar Polski na antenie Polsatu Sport, Super Polsatu i Polsacie Sport Premium w sobotę 13 lipca o godz. 20.30

Jeden komentarz do “Superpuchar Polski: Piast – Lechia w Polsacie Sport, Super Polsacie i Polsacie Sport Premium

  • Żeby dekoracji nie pokazać w otwartym kanale Super Polsat to powinni ich ukarać. To nie był byle jaki mecz. Ale o Superpuchar Polski!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *