Superpuchar Polski w hokeju na lodzie: GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie w TVP Sport

Już we wtorek zostanie przeprowadzone starcie między mistrzem kraju oraz zwycięzcą Pucharu Polski. Na Stadionie Zimowym z powodu koronawirusa zabraknie kibiców, ale fani hokeja będą mogli obejrzeć to spotkanie na żywo w telewizji oraz internecie. Transmisja meczu GKS Tychy – JHK GKS Jastrzębie w TVP.

 

Już od miesiąca trwają rozgrywki w Polskiej Hokej Lidze. Wyraźnym liderem jest mistrz Polski z przedwcześnie zakończonego sezonu 2019/20. GKS Tychy to także zdobywca dwóch ostatnich meczów o Superpuchar Polski.

Przed rokiem tyszanie pokonali JKH GKS Jastrzębie. We wtorek zespół prowadzony przez selekcjonera reprezentacji Polski Roberta Kalabera będzie miał okazję do rewanżu.

W sezonie 2020/21 oba zespoły mierzyły się już dwukrotnie. 18 września jastrzębianie wygrali we własnej hali aż 7:3. Po raz kolejny doszło do starcia tych ekip… na dwa dni przed Superpucharem. W niedzielę GKS Tychy wygrał 1:0 po bramce Christiana Mroczkowskiego, ale stracił z powodu urazu na kilka tygodni Patryka Wronkę.

Superpuchar Polski. Gdzie obejrzeć online mecz GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie?

Transmisja na żywo rozpocznie się w TVP Sport o godz. 18:05. Mecz można będzie również oglądać live w TVPSPORT.PL oraz aplikacji mobilnej TVP Sport. Spotkanie skomentują Patryk Rokicki oraz Piotr Chłystek.

GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie. Superpuchar Polski w hokeju na lodzie. Szczegóły transmisji

Kiedy mecz: wtorek 20 października, godz. 18:30

Transmisja: 18:05 TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna

Komentatorzy: Patryk Rokicki, Piotr Chłystek

Prowadząca studio: Olga Rybicka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *