Superstacja, Fokus TV i Polo TV już w HD

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu 11 października kanały Superstacja, Fokus TV oraz Polo TV nadają na satelicie w jakości HD.

 

 

 

 

 

Superstacja HD oraz Fokus TV HD dostępne są już na polskim rynku – w wybranych sieciach kablowych. 11 października ruszł kanał Polo TV HD.

Fokus TV to pierwsza polska bezpłatna telewizja dokumentalna o zasięgu ogólnokrajowym. Proponuje swoim widzom szerokie spektrum programów o tematyce dotyczącej: aktualnych zjawisk społecznych zachodzących w Polsce i na świecie, globalnych problemów, wydarzeń wpływających na życie każdego, faktów z historii współczesnej, sekretów medycyny, przyrody i nowoczesnej technologii. Pogłębia wiedzę, poszerza horyzonty, zaraża nowymi pasjami, pomaga w poznawaniu świata.

Odkrywa mocne strony życia – nie obawia się poruszać trudnych tematów, pokazywać kontrowersyjnych wydarzeń, zjawisk i niezwykłych ludzi. Dba o najwyższą jakość realizacji audycji wykorzystując nowoczesną formę przekazu, bogatą w rekonstrukcje komputerowe, efektowną grafikę i oprawę. Gwarantuje rozrywkę i odpoczynek. Zapewnia każdego dnia moc wrażeń i emocji.

Polo TV telewizja muzyczna prezentująca niezapomniane hity disco polo i dance. Poza teledyskami w ramówce stacji obecne są programy rozrywkowe zawierające wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo oraz historie związane z utworami, które stały się wielkimi przebojami. Stacja w swojej ofercie programowej posiada również najsłynniejsze festiwale i koncerty z lat 90-tych a także relacje z największych imprez disco w tym własny festiwal Polo TV Hit Festiwal.

Polo TV wyprodukowała pierwszy w historii serial poświęcony muzyce disco polo „Miłość w rytmie disco”. Na antenie stacji można również oglądać talent show „Disco Star”, który ma wyłonić nową gwiazdę disco polo. Program prowadzi Marcin Miller, a w jury show znajdują się gwiazdy tego gatunku muzycznego.

Superstacja to telewizja broniąca Twoich praw, informująca o problemach i sprawach zwykłych ludzi oraz trzymająca rękę na pulsie w świecie show-biznesu. Nadajemy szybko, nie nudzimy, błyskawicznie zmieniamy tematy.

Mówimy głośno, nie owijamy w bawełnę, nie boimy się. Młodzi, energiczni dziennikarze i prezenterzy na tle nowoczesnej grafiki. Nie dźwigamy kamer. Jeśli coś się dzieje to wyciągamy komórki i kręcimy. Nasi widzowie wysyłają do nas swoje filmy jeśli coś ich wkurzy. Od razu dajemy je na antenę. W każdej godzinie 4 szybkie serwisy po niecały kwadrans każdy. Dwa informacyjne, jeden interwencyjny i na deser celebrycki.

 

One thought on “Superstacja, Fokus TV i Polo TV już w HD

  • 11 października 2019 o 18:29
    Permalink

    dlaczego nie ma znaku kanałach hd

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *