Surface Book 2 trafia do oficjalnej sprzedaży w Polsce

Surface Book 2, najpotężniejszy komputer w rodzinie urządzeń Microsoft Surface, trafia do oficjalnej sprzedaży w Polsce. Firma z Redmond przedstawia go jako komputer, który może z powodzeniem pełnić funkcję stacji roboczej i zapewnić ogromną wydajność, na której zawsze można polegać.
 
Dzięki jego mocy obliczeniowej oraz dedykowanemu układowi graficznemu* Surface Book 2 sprosta nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Urządzenie można kupić w Sklepie Microsoft, a także w dobrych sklepach z elektroniką. Ceny zaczynają się od 7599 zł. W przedsprzedaży w Sklepie Microsoft pojawił się również Surface Book 2 w wersji z 15” calowym ekranem.

Surface Book 2 swoją premierę miał jesienią 2017 roku i już wówczas Microsoft poinformował, że urządzenie trafi do sprzedaży na polskim rynku. Komputer został zaprojektowany z myślą o tych, którzy poszukują ultra-wydajnego narzędzia do swojej pracy, a jednocześnie cenią sobie zalety charakterystyczne dla urządzeń konwertowalnych.

Już na pierwszy rzut oka Surface Book 2 znacząco wyróżnia się na tle innych komputerów. Oprócz wydajności i zastosowania podzespołów najwyższej klasy, Surface Book 2 cieszy oko unikalnym designem, wyjątkową mobilnością i high-endowymi rozwiązaniami technologicznymi, które znajdziemy w jego wnętrzu. Na uwagę zasługuje tu wyjątkowy ekran 13,5” w technologii PixelSense o rozdzielczości 3000 x 2000 (267 PPI) i klasycznych już dla urządzeń Surface proporcjach 3:2. Dzięki temu oglądanie filmów na ekranie Surface Book 2 to czysta przyjemność.
Surface Book 2 może pochwalić się również długim czasem pracy na jednym ładowaniu, który sięga nawet 17 godzin. Ten wynik sprawia, że Surface Book 2 plasuje się w czołówce urządzeń mobilnych dostępnych na rynku.
Za wyjątkową wydajność Surface Book 2 odpowiada nie tylko procesor, lecz również dedykowany układ graficzny zaprojektowany przez firmę NVIDIA GeForce. Dzięki duetowi tych podzespołów, najnowszy komputer Microsoft z łatwością sprosta profesjonalnemu oprogramowaniu, aplikacjom czy nawet grom komputerowym.
Laptop waży ponad 1,5 kilograma, a jego ekran można odłączyć od klawiatury i zabrać ze sobą np. na biznesową prezentację. Odłączany za pomocą specjalnego mechanizmu ekran zapewni komfortową pracę także w trybie tabletu. Bransoleta utrzymująca ekran jest stabilna i trwała, można również dowolnie regulować kąt nachylenia ekranu, dzięki czemu praca z komputerem na kolanach nie stanowi najmniejszego problemu.
Surface Book 2 bez trudu pozwoli również na pracę nawet na kilkunastu równocześnie otwartych i najbardziej obciążających procesor aplikacjach, takich jak te do tworzenia profesjonalnej grafiki, montowania filmów w jakości 4K czy wykonywania skomplikowanych obliczeń.
Najnowszy przedstawiciel linii urządzeń Surface, podobnie jak jego poprzednicy, pozwala w pełni wykorzystać możliwości systemu Windows 10. Surface Book 2 doskonale również współpracuje z nowym, piórem Surface Pen, które obsługuje już 4096 poziomów nacisku, rozpoznaje ruchy nadgarstka użytkownika i pozwala na precyzyjne cieniowanie i rysowanie. Dodatkowo, dzięki umieszczonemu na drugim końcu urządzenia przyciskowi pełniącemu funkcję gumki, użytkownicy mogą wprowadzać natychmiastowe korekty w praktycznie każdym dokumencie.
Surface Book 2 w Polsce można kupić kilku konfiguracjach: z 8 GB lub 16 GB pamięci RAM i procesorami Intel Core i5 oraz i7 oraz dedykowanym układom dGPU NVIDIA GeForce.
W Sklepie Microsoft do przedsprzedaży trafiła również większa wersja Surface Book 2, z ekranem 15”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *