Św. Mikołaj w Radiu Rodzina!

Twoje dziecko to mały gawędziarz, który zawsze znajdzie temat do rozmowy? Chętnie posłuchamy, co ma do powiedzenia! A może w przyszłości chce zostać dziennikarzem? Spełnimy jego marzenie już teraz! Spraw swojemu dziecku wyjątkowy mikołajkowy prezent i zgłoście się do udziału w naszej radiowej zabawie!

 

Wspomnienie św. Mikołaja już niedługo, a z naszych ustaleń wynika, że do redakcji Radia Rodzina 6 grudnia przybędą jego najbliżsi współpracownicy. Co więcej, Mikołaj obiecał nie tylko prezenty materialne, ale też niesamowitą niespodziankę dla dzieci! Tego dnia przejmą antenę Radia Rodzina i razem z zaufanymi pomocnikami św. Mikołaja – Piotrem Lipietą i Maciejem Bierciem – poprowadzą program na żywo!

– Św. Mikołaj zwołał specjalną przedświąteczną naradę, podczas której ogłosił, że najmłodsi słuchacze Radia Rodzina marzą o tym, by poznać kulisy pracy dziennikarzy i prezenterówmówią Piotr i Maciej, współpracownicy i przyjaciele św. Mikołaja. Zdaniem św. Mikołaja to właśnie dzieci najlepiej wiedzą, czym zainteresować słuchaczy 6 grudnia i jak przygotować program. Z przyjemnością będziemy im towarzyszyć i na pewno wiele się od nich nauczymy.

Czego dzieci dowiedzą się podczas mikołajkowej wizyty w Radiu Rodzina? – Przede wszystkim usiądą przy ogromnej, pełnej światełek i kolorów konsoli. Dzięki temu zobaczą, co trzeba zrobić, by to, co dzieje się w studiu, usłyszały także osoby, które włączą radio. Nasi mali prowadzący będą mogli również przedstawić pogodę, opowiedzieć o mikołajkowych zwyczajach w ich domach, nagrywać audycje, zapowiadać piosenki czy przeprowadzić krótkie wywiady. Część rzeczy niech pozostanie niespodzianką, w końcu to Mikołajki – mówi Adrianna Sierocińska z departamentu ds. kontaktu ze św. Mikołajem.

Co zrobić, by dołączyć do radiowej drużyny św. Mikołaja? Wystarczy zadzwonić pod nr 71 322 20 22 lub wysłać mail na adres reporter@radiorodzina.pl, a w wiadomości podać imię i nazwisko dziecka/dzieci, ich wiek oraz godzinę, w jakiej może/mogą pojawić się w Radiu, a także nr kontaktowy. 

Mikołajkowa akcja odbędzie się 6 grudnia w godz. od 8:00 do 18:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Abyśmy mogli dobrze przygotować się do prowadzenia programu, pomocnicy św. Mikołaja Piotr i Maciej wcześniej skontaktują się z dziećmi i rodzicami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *