Prasa - Ksiązka

"Świat Motocykli" zaprasza na ostatni pokaz letniego plenerowego kina motocyklowego

Już jutro – w czwartek, 31 sierpnia br. redakcja “Świata Motocykli” zaprasza na ostatni pokaz z cyklu letniego plenerowego kina motocyklowego. Wstęp jest wolny.
 

Film, który zostanie pokazany 31 sierpnia br., został wybrany przez internautów – będzie to „Co nas kręci” („Why We Ride”, reż. Brian H. Carroll, 2013). Projekcja odbędzie się o godzinie 20:30 w Emparku przy ul. Domaniewskiej 41a w Warszawie.

Organizatorzy zapraszają fanów jednośladów i nie tylko – można przyjechać na rowerze, skuterze, hulajnodze lub rolkach. Dla każdego przygotowano darmowy popcorn i napój. Wstęp na każdy pokaz będzie możliwy już od godziny 19:30 – wcześniej będzie można m.in. skorzystać z oferty foodtrucka i przyjrzeć się motocyklom BMW.

Więcej informacji można znaleźć w wydarzeniu na Facebooku.

Partnerem cyklu pokazów kina motocyklowego jest BMW Motorrad.

Wydarzeniu patronują serwisy: Warszawa.Wyborcza.pl oraz Cojestgrane24.pl.

Kino motocyklowe „Świata Motocykli” jest promowane w prasie (czasopisma Agory), w radiu (radiostacje Agory) oraz w internecie (Swiatmotocykli.pl, Cojestgrane24.pl, Warszawa.Wyborcza.pl, media społecznościowe). Za kreację kampanii odpowiada Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *