Świat sportów walki w pigułce w nowym magazynie Total Combat w Fightklubie

Cotygodniowa dawka najświeższych informacji dla fanów sportów walki. Począwszy od najbliższego piątku 15 maja Fightklub rozpoczyna emisję nowego magazynu z podsumowaniem tygodnia w bokserskich ringach, w oktagonach i na matach całego świata.

 

 

W półgodzinnym programie znajdzie się spektrum wszystkich najważniejszych wydarzeń ze świata sportów walki. Autorzy „Total Combat” są na najważniejszych bokserskich galach, zaglądają za kulisy największych gal MMA z UFC i One Championship włącznie, serwując widzom najatrakcyjniejsze kąski z samych gal, ale też zza kulis najważniejszych wydarzeń. Od połowy maja program po raz pierwszy z polskim komentarzem będą mogli również oglądać kibice w naszym kraju.

Premierowe odcinki „Total Combat” będą pojawiały się w każdy piątek na antenie Fightklubu. Pierwszy z nich wyemitowany zostanie już 15 maja o godz. 19.00, każdy kolejny będzie miał swoją premierę w piątki o godz. 19.30.

„Total Combat” to pierwszy tego typu magazyn, kompleksowo przedstawiający przekrój wszystkich najważniejszych wydarzeń w świecie sportów walki – nie tylko tych związanych z boksem i MMA, ale również z kick-boxingiem, Muay Thai, judo czy zapasami. Każda odsłona to przegląd po najważniejszych galach, ale też zapowiedzi najbliższych wydarzeń, sylwetki zawodników, migawki z obozów treningowych oraz pozaringowe informacje dotyczące największych gwiazd.

Dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami w boskie, MMA i innych dyscyplinach „Total Combat” jest idealnym formatem do szybkiego i wiarygodnego uzupełnienia informacji.

Magazyn ten od 15 maja wyłącznie w Fightklubie. Premiera o 19:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *