Radio

“Świat wyborów” – nowy podcast TOK FM i kolektywu Outriders

TOK FM i kolektyw Outriders zapraszają na podcast „Świat wyborów”. Prowadzący – Anna i Jakub Górniccy – w każdym odcinku przyjrzą się wybranym kampaniom wyborczym na świecie.

 

Mówi się, że wybory to święto demokracji, jednak w coraz większej liczbie krajów ich wolny przebieg jest zagrożony. “Świat wyborów” to podcast, który odsłania kulisy kampanii wyborczych na całym świecie, pokazuje manipulacje, kłamstwa i socjotechniki wykorzystywane przez polityków i spin doktorów — tak, by je rozpoznać i… się przed nimi obronić.

Prowadzący, razem z zaproszonymi gośćmi, przyjrzą się głosowaniom, referendom i elekcjom m.in. w takich krajach, jak Czechy, Stany Zjednoczone, Korea Południowa czy Brazylia.

Premiera pierwszego odcinka odbędzie się w środę 27.09 o godz. 12:00. Podcast będzie dostępny dla subskrybentów TOK FM Premium (na tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej TOK FM) oraz patronów i patronek kolektywu Outriders.

Anna i Jakub Górniccy to założyciele Outriders, kolektywu reporterskiego opowiadającego o świecie za pomocą multimedialnych i interaktywnych projektów wyróżnianych przez kapituły takich nagród, jak European Press Prize, One Media Award czy Grand Press. Tworzyli reportaże m.in. z Ukrainy, Turcji, Sri Lanki, Kenii czy Amazonii. Pasjonaci świata, mediów i technologii. Laureaci Paszportu Polityki w kategorii Kultura Cyfrowa.

foto. Grupa Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *