Świąteczna oferta w Netii VOD

Netia przygotowała dla swoich abonentów świąteczną ofertę filmów na VOD, której hitem jest premiera „Zimnej Wojny”. Ten obsypany nagrodami film do 27 grudnia kosztuje w Netia VOD zaledwie 7,99 zł. Ponad dwadzieścia innych filmów dostępnych jest po 1 zł!

 

Zimna Wojna” pokazuje historię wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą, a jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. W tle zostały przedstawione wydarzenia zimnej wojny w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu. Premiera odbyła się podczas 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes w 2018 r. Do tej pory produkcja zdobyła już piętnaście nagród m.in. Złotego Lawa, Złotą Palmę oraz Europejską Nagrodę Filmową. W dniach 21–27 grudnia film dostępny jest w promocyjnej cenie 7,99 zł.

Święta w Netia VOD – nowa zakładka na Netia Playerach

Użytkownicy Netia Playerów będą mogli skorzystać również ze specjalnie przygotowanej oferty ponad dwudziestu filmów, których wypożyczenie kosztuje tylko 1 zł. W zakładce znajdują się takie filmy, jak: „Tajemnica Filomeny”, „Królowa pustyni”, „Były sobie człowieki”,  „Makbet” czy „Moja miłość”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *