MediaZapowiedzi TV

Świąteczne odcinki specjalne w BBC First

Nadchodzący zimowy czas zostanie wzbogacony o premierowe odcinki świąteczne ulubionych serii widowni BBC First – „Śmierci pod palmami” i jej spin-offu „Śmierci z dala od palm”. Świat lokalnych kryminalnych opowieści jeszcze nigdy nie był tak przytulny!

 

Śmierć pod palmami: odcinek świąteczny 2023
(Death in Paradise: Christmas Special 2023)
Od piątku 29 grudnia, godz. 21:00
2 odcinki

Do przebywającego na Karaibach Neville’a na Boże Narodzenie przyjeżdża mama. Widok nieszczęśliwie zakochanego i miotanego sercowymi rozterkami syna przygnębia ją. Postanawia więc nieco poprawić mu humor na święta. Czy jej się to uda?

Tymczasem na wyspie wybucha skandal. W wąwozie znaleziono ciało majętnego biznesmena, a goszcząca w jego domu Debbie zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Na wieść o tragedii na wyspę przylatuje jej narzeczony. Wówczas zespół śledczych zdaje sobie sprawę, że na idealnym obrazku rodziny ofiary są jednak rysy.

Śmierć z dala od palm: odcinek świąteczny (Beyond Paradise: Christmas Special)

Sobota 30 grudnia, godz. 20:00

Po przeprowadzce z Saint Marie detektyw Humphrey Goodman i jego narzeczona Martha zadamawiają się na wybrzeżu Devon. Nie jest to jednak czas sielski, gdyż angielskim nadmorskim miasteczkiem Shipton Abbott wciąż wstrząsają zaskakujące zbrodnie.

Zespół śledczych rozwiązuje m.in. zagadkę morderstwa w zabytkowym pociągu parowym i poszukuje zaginionego nauczyciela. Prywatne życie także pełne jest wyzwań, gdyż Humphrey i Martha wciąż myślą o posiadaniu dzieci i rozważają stworzenie rodziny zastępczej. Tymczasem matka Marthy, Anne, z wielkim entuzjazmem odkrywa świat internetowych randek.

foto. BBC Studios

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *