DVB-TMediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Świąteczne premiery TTV

Przed nami Święta Bożego Narodzenia, rodzinne spotkania i wspólne oglądanie kanału TTV!

 

23 grudnia o godz. 12:30 widzowie TTV będą mieli okazję zobaczyć odcinek specjalny “Orzeł czy Reszka. Na bogato”, czyli najlepsze fragmenty naszych bogatych par – Agnieszki i Artura Kotońskich, Jacka Szawioły i Mariusza Kozaka oraz Krzysztofa Radzikowskiego i Dominika Abusa.

W Wigilię 24 grudnia o godz. 21:45 wielka premiera odcinka świątecznego “Gogglebox. Przed telewizorem”! Zobaczymy naszych bohaterów, jak odpakowują swoje bożonarodzeniowe prezenty! Jesteście ciekawi, co dostaną od Mikołaja?

Boże Narodzenie, czyli 25 grudnia o 21:45 razem z Jankiem Pirowskim i Przemkiem Kossakowskim przeniesiemy się do słonecznego Dubaju, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Tam chłopcy przeżyją prawdziwą przygodę w programie “Orzeł czy reszka” będąc jeden dzień bogatymi, a drugi… biedakami!

Z kolei 26 grudnia o godz. 21:45na antenę TTV wkroczy“Rodzinny Galimatias” czyli w którym całe rodziny zamienią się na kilka dni swoimi domami. Zobaczymy, jak poradzi sobie w dużym mieście rodzina, która do tej pory żyła na prowincji. Równolegle, przyzwyczajona do wygód i luksusu rodzina miejska spędzi kilka dni na wsi.

30 grudnia o godz. 12:30 szykujemy dla Was kolejny odcinek ekstra “Orła czy reszki. Podróże dla oszczędnych”, w którym zobaczycie bohaterów “Królowych Życia”: Izabelę Macudzińską i Patryka Borowianka, Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa oraz Jacka i Conana. To właśnie oni w poprzednich odcinkach musieli przeżyć w wielkich miastach za 100 dolarów!

A sylwestrowe popołudnie będziecie mogli spędzić w towarzystwie Dagmary, Jacka, Edzi i Conana, którzy w programie “Made in Maroko Extra”opowiedzą o swoich przeżyciach w Maroko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *