Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Świąteczne prezenty do zdobycia w magentowych domkach T-Mobile

Wraz z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia coraz częściej myślimy o upominkach dla najbliższych. A w T‑Mobile lubimy obdarowywać naszych klientów prezentami, dlatego zapraszamy do świątecznej zabawy! W wybranych punktach w Warszawie i Łodzi pojawią się specjalne, magentowe domki oznaczone charakterystyczną literą „T”, nawiązujące do oferty Magenta Dom. Osoby, które odwiedzą instalację i wezmą udział w prostym quizie, mogą zdobyć świąteczny gadżet od T‑Mobile. Akcja wystartowała 28 listopada i potrawa 6 tygodni.

 

Miasta już przygotowują iluminacje, w centrach handlowych stoją choinki, a z głośników sączą się świąteczne hity. Gdy wystawy zaczynają błyszczeć czerwienią i złotem lub skrzą się srebrem i bielą, to znak, że święta za chwilę. W okresie, w którym niemal każdy z nas uwielbia dzielić się podarunkami, w T-Mobile także przygotowaliśmy specjalne upominki dla osób, które odwiedzą nasze magentowe domki. Wystarczy rozwiązać prosty quiz na temat naszej oferty „Magenta Dom”, by otrzymać jeden ze świątecznych prezentów – skarpety, rękawiczki do ekranów czy ogrzewacz do rąk.

Odpowiedz na pytania i odbierz prezen

Co dokładnie należy zrobić, aby zdobyć gadżet w kolorze magenty? To proste! Od 28 grudnia do 10 stycznia należy wybrać się do jednego z miejsc w Warszawie lub Łodzi, w którym znajdują się nasze magentowe domki. Gdzie? Poniżej zamieszczamy tabelę z lokalizacjami i terminami, w których można odwiedzić nasze instalacje i zdobyć nagrody.

 

 

To specjalnie przygotowane, świąteczne instalacje zapraszające do zabawy i zdobywania prezentów. A ponieważ w zwrocie „zdobyć prezent” kryje się odrobina rywalizacji, to podobnie jest i tym razem. W pierwszym kroku na dedykowanym ekranie musimy rozwiązać krótki quiz na temat oferty Magenta Dom a następnie zostawić niezbędne dane i wyrazić potrzebne zgody. Gdy już wszystkie informacje zostaną poprawnie zapisane, na nasz telefon otrzymamy indywidualny kod do obioru gadżetu. Wystarczy go wpisać do maszyny dystrybucyjnej, która stoi obok domku, a ta obdaruje uczestnika zabawy prezentem. Jest też świetna wiadomość dla osób nieśmiałych – domki są bezobsługowe, co oznacza, że cały proces przeprowadzamy sami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *