Świąteczne produkcje w TBN Polska

Przed nami święta Bożego Narodzenia. W ten szczególny czas telewizja TBN Polska oferuje swoim widzom interesujące świąteczne produkcje, które nie tylko umilą czas, ale przede wszystkim zainspirują do pełniejszego przeżywania i zrozumienia istoty tego doniosłego wydarzenia, jakim było narodzenie Jezusa Chrystusa.

 

CUD NARODZIN

Gdy obchodzimy święta Bożego Narodzenia, odkrywamy ważną prawdę… Bóg zawsze dotrzymuje obietnicy. Świąteczny serial „Cud narodzin”, który od poniedziałku (18.12.2017) pojawia się na antenie TBN Polska, pogłębia zrozumienie istoty Świąt. Historia ukazana w wigilijnym opowiadaniu może na zawsze zmienić historię życia każdego z nas.

BOŻE NARODZENIE PRZEZ WIELKIE B

Mich, główny bohater filmowej opowieści, wyraźnie nienawidzi bożonarodzeniowej tradycji i jest na prostej drodze do tego, aby uprzykrzyć te Święta wszystkim mieszkańcom miasta… Czy naprawdę jeden człowiek może zepsuć świąteczny nastrój całej okolicy?  W dzień Wigilii zapraszamy widzów na amerykański film z 2011 r., w którym zagrali m.in.: Daniel Baldwin, Nancy Stafford, Ted McGinley i Brad Stine.

ŚWIĄTECZNY ANIOŁ

Ashley (Kari Hawker) całe życie była zdana jedynie na siebie. Z niechęcią myśli o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia, które zapewne ponownie spędzi jedynie ze swoim psem. Jednak te święta mają okazać się inne… Przygodę zapoczątkuje nowa praca u Nick’a (Bruce Davison nominowany do Oscara, laureat Złotego Globu) oraz przypadkowa znajomość z Willem (K.C. Clyde). Czy można dostać pracę u Świętego Mikołaja? Zobaczcie sami! – już w pierwszy dzień Świąt na antenie TBN Polska.

ŚWIĄTECZNY DOMEK

Podczas weekendowej wyprawy w góry, Mary (Erin Karpluk) nagle odnajduje dawny świąteczny domek, w którym niegdyś jako dziecko spędzała święta z rodziną. Zainspirowana przez dziadka, Mary rzuca się w wir pracy, by pomóc w odrestaurowaniu tego uroczego miejsca. Jednak świąteczny domek to nie tylko miłe wspominania z przeszłości. Wszystko wskazuje na to, że zadecyduje on również o jej przyszłości… Tę wzruszającą opowieść o znaczeniu niezłomnej wiary i prawdziwej miłości widzowie mogą oglądać już w drugi dzień Świąt w TBN Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *