PolsatSport w TV

Świerczewski i Hajto w Cafe Futbol

Reprezentacja Polski po fatalnym meczu w Kopenhadze z Danią (0:4) zrehabilitowała się w rywalizacji z Kazachstanem wygrywając 3:0. Pomimo zwycięstwa w grze naszej kadry można dostrzec kilka mankamentów. Grę Polaków w Cafe Futbol przeanalizują Piotr Świerczewski i Tomasz Hajto.

 

 

Biało-czerwoni w Kopenhadze doznali pierwszej porażki w eliminacjach do przyszłorocznych mistrzostw świata w Rosji. Po katastrofalnym meczu przegrali aż 0:4 z Danią. Kaca po skandynawskiej tragedii miał wyleczyć mecz z Kazachstanem. Rehabilitacja przebiegła pomyślnie. Podopieczni Adama Nawałki wygrali 3:0 i utrzymali trzypunktową przewagę nad wiceliderem grupy E, Czarnogórą.

W październiku reprezentację Polski czekają dwa kluczowe spotkania, które zdecydują o awansie na Mundial. 5 października zmierzymy się na wyjeździe z Armenią, a trzy dni później na zakończenie eliminacji zagramy na PGE Narodowym z Czarnogórą.

W Cafe Futbol na pewno nie zabraknie również dyskusji o sytuacji klubowej naszych piłkarzy. Wojciech Szczęsny zadebiutował w barwach Juventusu, a pierwszy mecz w nowym klubie zagrał także Grzegorz Krychowiak.

Cafe Futbol w niedzielę o 11:00 w Polsacie Sport

Dogrywka Cafe Futbol   od 12:25 tylko na Polsatsport.pl

Prowadzący: Mateusz Borek
Goście: Piotr Świerczewski, Tomasz Hajto
Ekspert: Roman Kołtoń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *