MediaZapowiedzi TV

Święta i Nowy rok pełne emocji z AXN

Król komedii, Eddie Murphy, w filmie o statku kosmicznym uwięzionym w ciele człowieka; Jane Fonda, jako niepoprawna hipiska z Woodstock; Vince Vaughn i Owen Wilson w roli podstarzałych sprzedawców, którzy walczą o posadę w Google’u; Gene Hackman i Dustin Hoffman w pojedynku na sali sądowej; Carmen Electra w roli spartańskiej królowej oraz parodia młodzieżowych filmów o wampirach. Na okres świąt i Nowego Roku AXN przygotował premiery filmów pełnych emocji: Mów mi Dave, Pokój, miłość i nieporozumienia, Stażyści, Ława przysięgłych, Poznaj moich Spartan oraz Wampiry i świry.

 

Główny bohater filmu Mów mi Dave, Dave Ming Chang (Eddie Murphy) wyróżnia się z tłumu Nowojorczyków Jest kosmitą, a dokładniej statkiem kosmicznym, który przybył na Ziemię by uratować swoją odległą planetę. Rozdarty pomiędzy głosami w głowie – malutką załogą obcych, z miniaturką siebie na czele i światem dookoła, Dave stara się jak może udawać normalnego człowieka. Jednak kiedy zakochuje się w obywatelce Ziemi, konsekwencje jego wyborów stają się przezabawne.  Premiera filmu Mów mi Dave w piątek 23 grudnia o godz. 18:00.

W filmie Pokój, miłość i nieporozumienia, Grace (Jane Fonda), niepoprawna i podstarzała hipiska wciąż mieszka w Woodstock. Pewnego dnia odwiedza ją dawno nie widziana córka (Catherine Keener), którą porzucił mąż. Wraz z dziećmi wprowadza się do matki, gdzie odnajdzie spokój i harmonię. Premiera filmu Pokój, miłość i nieporozumienia w niedzielę 25 grudnia o godz. 22:25.

Vince Vaughn i Owen Wilson wkraczają z impetem do cyfrowego świata w komedii Stażyści. Film opowiada historię dwóch sprzedawców ze starej szkoły, którzy starają się zresetować swoja karierę i wrócić do obiegu. By pobrać najświeższe aktualizacje Billy (Vaughn) i Nick (Wilson) postanawiają załapać się na staż w sławnym Google’u. Nie jest to wcale takie proste, gdyż konkurują z o połowę od nich młodszymi i dwa razy bystrzejszymi, najlepszymi studentami nauk ścisłych z całego kraju. Presja jest ogromna, a Billy i Nick zrobią dosłownie wszystko, by zdobyć wymarzoną pracę. Premiera filmu Stażyści w piątek 30 grudnia o godz. 17:20.

W filmie Ława przysięgłych wdowa po ofierze strzelaniny wytacza proces potężnej korporacji producentów broni, obarczając ich winą za śmierć męża. W bezprecedensowym procesie gra toczy się o miliony dolarów. Bezwzględny konsultant strony pozwanej (Gene Hackman) nie cofnie się przed niczym, aby przeciągnąć ławę przysięgłych na swoją stronę i zapewnić swym mocodawcom korzystny werdykt. Tymczasem okazuje się, że w skład samej ławy wchodzi zręczniejszy od niego manipulator (John Cusack), który ma do wygrania swoją własną sprawę. Premiera filmu Ława przysięgłych w piątek 30 grudnia o godz. 22:10.

Film Poznaj moich Spartan to parodia kinowego hitu 300. Bitwa rozpoczyna się w momencie, w którym uzbrojony w skórzaną bieliznę i pelerynę heroiczny Leonidas przewodzi trzynastoosobowej grupie wojowników w walce o obronę rodzimych ziem przeciwko najeźdźcom z Persji, wśród których są Ghost Rider, Rocky Balboa, Transformersi i garbata Paris Hilton. W rolach głównych w filmie zobaczymy Carmen Electrę i Seana Maguire’a. Premiera filmu Poznaj moich Spartan w sobotę 31 grudnia o godz. 18:00.

Wampiry i świry to parodia młodzieżowych horrorów spod znaku Zmierzchu, w reżyserii Jasona Friedberga i Aarona Seltzera, reżyserów Komedii romantycznej i Poznaj moich Spartan. Becca, zagubiona nastolatka w nowej szkole, musi wybrać jednego z dwóch niezwykłych konkurentów, ubiegających się o jej względy: wiecznie markotnego wampira lub ekstremalnie włochatego wilkołaka. Premiera filmu Wampiry i świry w sobotę 31 grudnia o godz. 22:45.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *