Święta w TV Puls i Puls 2 (wideo)

W święta TV Puls zaprasza na moc filmowych hitów. Wśród tytułów m.in. animacja „Gdzie jest Nemo?”, świąteczna komedia „Holiday”, czy „Robin Hood: książę złodziei”. W Sylwestra widzów czeka spotkanie z Salmą Hayek i Penelope Cruz w „SexiPistols” oraz bohaterami polskiej komedii sensacyjnej „Trick”. W PULS 2 w święta widzowie zobaczą takie animacje jak m.in. „Iniemamocni”, „Aryskotraci” czy „Barbie w wigilijnej opowieści”.

 

 

Na święta Bożego Narodzenia TV Puls przygotowała moc niespodzianek: animowany hit „Gdzie jest Nemo?” a także filmy z uwielbianymi przez widzów gwiazdami: „Holiday” z Kate Winslet i Cameron Diaz, „Robin Hood: książę złodziei” z Kevinem Costnerem i Morganem Freemanem czy „Karmazynowy przypływ” z Denzelem Washingtonem i Gene’em Hackmanem. To będą prawdziwie filmowe święta!

W Sylwestra natomiast TV Puls zaprasza na wieczór z Salmą Hayek i Penelope Cruz w „SexiPistols” oraz z Robertem Więckiewiczem, Piotrem Adamczykiem i Karoliną Gruszką w polskiej komedii sensacyjnej „Trick”.

HITY NA ŚWIĘTA

„Holiday” – niedziela 23 grudnia, godz. 20:00

Świąteczna komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie.

Dwie obce sobie kobiety, mieszkające w odległości ponad 4 000 kilometrów, poznają się w sieci. Pod wpływem impulsu wymieniają się miejscami zamieszkania na okres świąt. Iris (Kate Winslet) wprowadza się do domu Amandy (Cameron Diaz) w słonecznej Kalifornii, natomiast Amanda przybywa na angielską wieś. Choć kobiety totalnie się różnią od siebie, to obie tak samo cierpią z powodu problemów sercowych. Czy zmiana miejsca pomoże im oderwać się od rutyny i znaleźć prawdziwą miłość?

„Opowieść wigilijna” – poniedziałek 24 grudnia, godz. 18:10

Walt Disney przedstawia animowaną adaptację dzieła Karola Dickensa, w reżyserii Roberta Zemeckisa.

Ebenezer Scrooge, jak co roku, z wielką pogardą podchodzi do świąt Bożego Narodzenia. W tym czasie oddaje się swojemu ulubionemu zajęciu, czyli podliczaniu rocznych zysków. Niespodziewanie zostaje odwiedzony przez duchy przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Niezwykli goście zabierają go w podróż, podczas której odkrywa, co w życiu jest naprawdę ważne.

„Gdzie jest Nemo?” – poniedziałek 24 grudnia, godz. 20:00 – po raz pierwszy w TV Puls

Nagrodzona Oscarem® animacja o przygodach małej rybki Nemo i jej nadopiekuńczego taty, rozgrywająca się w przepięknym świecie oceanu.

Gdy nadchodzi pierwszy dzień szkoły, Nemo bardzo chce wszystkim udowodnić jak bardzo jest odważny. Postanawia więc podpłynąć do motorówki. Niespodziewanie zostaje złapany przez nurka i trafia do akwarium. Co prawda poznaje tam nowych przyjaciół, ale kiedy dowiaduje się, że ma być prezentem urodzinowym dla pewnej małej dziewczynki, obmyśla plan ucieczki. Tymczasem jego tata wyrusza na poszukiwania. Po drodze poznaje zwariowaną niebieską rybkę Dory, która decyduje się mu pomóc. Szybko jednak okazuje się, że ma ona problem z pamięcią krótkotrwałą. Ten nietypowy duet spotka wiele różnych stworzeń. Czy pomogą mu one dowiedzieć się, gdzie jest Nemo?

„Robin Hood: książę złodziei” – wtorek 25 grudnia, godz. 20:00

Jedna z najlepszych ekranizacji przygód legendarnego złodzieja, który zabierał bogatym a rozdawał biednym.

Robin z Locksley (Kevin Costner), uczestnik krucjat, ucieka z więzienia. Pomaga mu w tym niejaki Azeem (Morgan Freeman). Mężczyźni udają się do Anglii, gdzie czekają na nich złe wieści. Robin odkrywa, że jego posiadłość została splądrowana i zniszczona, a krajem rządzi okrutny szeryf z Nottingham, który planuje przejąć rządy pod nieobecność króla Ryszarda Lwie Serce. Robin Hood postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, szybko zyskując sławę szlachetnego rozbójnika.

„Karmazynowy przypływ” – środa 26 grudnia, godz. 20:00

Nominowany w 3 kategoriach do Oscara® film akcji ze znakomitymi rolami Gene’a Hackmana i Denzela Washingtona.

W Rosji za sprawą byłych żołnierzy Armii Czerwonej, dowodzonych przez nacjonalistę Radczenkę, wybucha bunt wojskowy. Przejmują oni kontrolę nad wyrzutniami rakiet nuklearnych. Światu grozi III wojna, więc Stany Zjednoczone wysyłają okręt podwodny Alabama, który ma kontrolować rosyjskie wody terytorialne. W końcu dowództwo okrętu dostaje od bazy rozkaz odpalenia rakiet. Jednak niespodziewanie podczas potwierdzenia rozkazu kontakt się urywa. Wywołuje to sporo problemów. Oficer Ron Hunter (Denzel Washington) zaczyna zastanawiać się nad słusznością wydanego wcześniej rozkazu. Doprowadza to do konfliktu pomiędzy nim a komandorem Frankiem Ramseyem (Gene Hackman). Niedługo potem sytuacja zaczyna też dzielić resztę załogi…

HITY NA SYLWESTRA

„SexiPistols”poniedziałek 31 grudnia, godz. 18:25

Wystrzałowe spotkanie dwóch piękności – Salmy Hayek i Penelope Cruz w hicie Luca Bessona.

Dwie młode i śliczne kobiety postanawiają walczyć z niesprawiedliwością na świecie… napadając na banki! Jedna z nich to wykształcona dama z dobrego domu, druga to sierota o twardym charakterze. Ich przyjaźń to istny dynamit, który może wybuchnąć w każdej chwili. Tym razem to nie twardziele z Rio Bravo rządzą Dzikim Zachodem, a dwie piękne niewiasty!

„Trick” – poniedziałek 31 grudnia, godz. 20:00

Polski film sensacyjny, nawiązujący klimatem do tak kultowych kryminałów jak „Vabank” i „Wielki Szu”.

Z więzienia ucieka dwóch mężczyzn odsiadujących wysokie wyroki: Marek (Piotr Adamczyk), utalentowany fałszerz studolarówek oraz jego starszy współtowarzysz z celi – „Profesor” Witek (Marian Dziędziel). Przypadkowo zamieszani w rządowe malwersacje przestępcy postanawiają zagrać va banque, a przy okazji wyrównać rachunki z przeszłości. Skomplikowana intryga jest szansą na odzyskanie wolności i zemstę. Ale czy uda się wyprowadzić w pole równie sprytnych przeciwników?

W rolach głównych m.in.: Piotr Adamczyk, Robert Więckiewicz, Karolina Gruszka, Andrzej Chyra, Marian Dziędziel.

 

 

PULS 2 przygotował dla swoich widzów na święta moc filmowych niespodzianek! Wśród tytułów m.in. znakomite pełnometrażowe animacje jak: „Iniemamocni”, „Renifer Niko ratuje brata”, „Aryskotraci” czy „Król Lew III. Hakuna Matata”. Codziennie również wielogodzinne pasmo Junior TV a w nim najlepsze seriale animowane: „Jej wysokość Zosia”, „Psi Patrol”, „Baranek Shaun”, czy „Blaze i megamaszyny”.

„Barbie w wigilijnej opowieści” – poniedziałek 24 grudnia, godz. 13:40; wtorek 25 grudnia, godz. 12:00

Ciepła adaptacja klasycznego dzieła Karola Dickensa, pełna radości, świątecznych kolęd i pięknych strojów! Barbie występuje w roli Eden, gwiazdy londyńskiego teatru. Samolubnie próbuje zmusić wszystkich aktorów, aby razem z nią odbywali próbę w święta! Nawet jej przyjaciółka z dzieciństwa nie potrafi nakłonić Eden do zmiany zdania. Jednak trzy Zjawy zabiorą gwiazdę w fantastyczną podróż, która otworzy jej serce i sprawi, że poczuje ona wyjątkowego ducha świąt i nauczy się radości dawania.

„Renifer Niko ratuje brata” – poniedziałek 24 grudnia, godz. 17:15

Barwny i skrzący się dowcipem powrót na ekrany Niko, najsympatyczniejszego renifera świata i pomocnika legendarnej Eskadry Świętego Mikołaja. Tym razem przed wesołym reniferkiem i jego przyjaciółmi nie lada zadanie – muszą spędzić święta u boku nowego towarzysza mamy i przyrodniego braciszka, który bezustannie psoci.

„Król Lew III. Hakuna Matata” – poniedziałek 24 grudnia, godz. 18:35; środa 26 grudnia, godz. 20:00

Kolejna część wspaniałej animacji Disneya, która chwyta za serce i bawi do łez. Tym razem widzowie poznają historię Timona i Pumby jeszcze sprzed narodzin lewka Simby. Zaśpiewajmy razem z nimi: „Hakuna matata, jak cudownie to brzmi…” i dajmy się ponieść przygodzie!

„Iniemamocni” – wtorek 25 grudnia, godz. 20:00

Animacja wytwórni Pixar na najwyższym poziomie. Główni bohaterowie prowadzą spokojne życie, pośród zwykłych ludzi. 15 lat temu Helen i Bob znani byli na świecie jako Elastyna i Iniemamocny. Ludziom nie podobało się to, że powodują ogromne zniszczenia w trakcie walki ze złoczyńcami i żądali zadośćuczynienia za wyrządzone szkody. Elastyna i Iniemamocny zostali zmuszeni do ukrywania się, a dzięki programowi ochrony superbohaterów mogli zmienić tożsamość i powrócić do normalnego życia. Wspomnienia nie dają spokoju Bobowi, który gdy tylko nadarza się okazja, ponownie zakłada stój superbohatera, aby zwalczać zło.

„Aryskotraci” – środa 26 grudnia, godz. 14: 50

Animowana klasyka Disneya, która jest kompilacją pasjonującej przygody, pełnych kolorytu postaci i jazzowej muzyki. Ta czarująca opowieść bierze swój początek w Paryżu, kiedy to ekscentryczna milionerka zapisuje majątek swoim najbliższym, czyli rodzinie… przepięknych kotów – przedstawicieli najwyższej kociej arystokracji. Dowiedziawszy się o tym, chciwy lokaj Edgar porywa kocicę i trójkę jej dzieci i porzuca gdzieś na francuskiej wsi. Tak rozpoczyna się wielka przygoda kociej rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *