Święta w Zoom TV

Święta w Zoom TV będą pełne ciepła i rodzinnej atmosfery. Stacja wyemituje m.in. komedię romantyczną „Świąteczne życzenia” o miłosnych perypetiach sympatycznej Darcy, która składa ludziom życzenia… zawodowo. Czy sama będzie miała szczęście w miłości? Inną ciekawą propozycją będzie „Opowieść wigilijna Carol” – ciepły film familijny o odnajdywaniu prawdziwego szczęścia.

 

Dla fanów mocniejszych wrażeń „Święci z Bostonu II – Dzień Wszystkich Świętych”, udana kontynuacja znakomitego filmu akcji o braciach MacManus z 1999 roku. Ponadto Zoom TV zaprasza na dokument „Cała prawda: Ostatnie dni George’a Michaela”, który odsłoni tajemnicę ostatnich dni George’a Michaela, gwiazdora muzyki pop, autora kultowego przeboju „Last Christmas”. To zapowiedź serii o niewyjaśnionych historiach z życia celebrytów, która będzie emitowana na antenie stacji (więcej szczegółów o ofercie programowej poniżej).

W listopadzie 2018 roku Zoom TV osiągnął 0,50% udziału w oglądalności widowni komercyjnej (SHR%, All 16-49), co jest zarówno najlepszym miesięcznym wynikiem Zoom TV, jak i rekordowym rezultatem kanału w historii całego ósmego multipleksu (MUX-8).

 

PREMIERA ZOOM TV!

Cała prawda: Ostatnie dni George’a Michaela

dokument, USA 2017
prowadzący: Hill Harper

Szokująca prawda o niewyjaśnionych zgonach i zbrodniach, którymi żył cały świat. Zabójstwo Gianniego Versace, śmierć Michaela Jacksona czy ostatnie godziny Whitney Houston – program odpowiada na nurtujące nas do dzisiaj pytania. Dziś poznamy całą prawdę o ostatnich świętach George’a Michaela, gwiazdora muzyki pop, autora kultowego przeboju „Last Christmas”.

środa, 19 grudnia / 20:00

Ich własna liga

komedia, USA 1992
reż. Penny Marshall
wyst.: Tom Hanks, Geena Davis, Madonna, Lori Petty

Świetna komedia z rewelacyjną kreacją Toma Hanksa i znakomitymi rolami drugoplanowymi. Stany Zjednoczone, 1943 rok. Większość sportowców zostaje powołana do wojska. Aby zapewnić sportową rozrywkę amerykańskiej publiczności, powstaje żeńska liga bejsbolu. Żeby do niej dołączyć trzeba mieć urodę i odrobinę talentu. Do drużyny Rockford Peaches dołączają siostry Dottie Hinson i Kit Keller, a trenuje je były bejsbolista-alkoholik – Jimmy Dugan. To na pewno nie będzie zwykła liga…

piątek, 21 grudnia / 20:00

Świąteczne życzenia

komedia romantyczna, Kanada 2016
reż. Allan Harmon
wyst.: Laura Bell Bundy, Casey Manderson, Viv Leacock, Carrie Genzel

Darcy Blake jest zawodową autorką kartek okolicznościowych. Walentynki, urodziny, śluby – Darcy na każdą okazją przygotuje najlepsze życzenia. Jej złote serce i poczucie humoru najlepiej sprawdzają się przy okazji kartek świątecznych. Niezliczonym osobom życzy miłości i szczęścia, sama niestety cierpi na ich niedobór. Sytuacja Darcy komplikuje się wraz z przejęciem prezesury firmy przez młodego mężczyznę, Willa. Niechęć do jego wizji firmy i lęk przed zwolnieniami nie mają jednak wpływu na uczucie rodzące się między ich dwojgiem…

sobota, 22 grudnia / 15:05

Świąteczny pocałunek

komedia romantyczna, USA 2011
reż. John Stimpson
wyst.: Elisabeth Röhm, Laura Breckenridge, Brendan Fehr

Projektantka ubrań Wendy Walton porzuca swoją dawną pracę i zostaje asystentką czołowej artystki w branży. Dziewczyna pracuje długimi godzinami, licząc na sukces. Pewnego wieczoru zmęczona po intensywnym dniu Wendy zostaje uwięziona w windzie z pewnym przystojnym mężczyzną. Niezwykła atmosfera sprawia, że między dwojgiem nieznajomych dochodzi do namiętnego pocałunku. Po jakimś czasie okazuje się, że intrygujący mężczyzna z windy jest partnerem szefowej Wendy, co komplikuje życie całej trójki.

poniedziałek, 24 grudnia / 18:00

Opowieść wigilijna Carol

familijny, Kanada 2012
reż. Michael Scott
wyst.: Emmanuelle Vaugier, Carrie Fisher, Tygh Runyan

Z inspiracji „Opowieścią wigilijną” Charlesa Dickensa: ambitna, ale pozbawiona serca Carol rozwija wspaniałą i pełną sukcesów karierę. Nie pamięta niestety o tym, co w życiu jest najważniejsze. Dlatego w wigilię świąt odwiedza ją duch byłej szefowej, by zabrać w podróż przez przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. W czasie tej niezwykłej wyprawy Carol ma okazję przypomnieć sobie o bliskich, których skrzywdziła. Czy kolejnego dnia będzie w stanie naprawić dawne błędy i odnaleźć prawdziwe szczęście? W rolach głównych znana z serialu „Dwóch i pół” Emmanuelle Vaugier i słynna księżniczka Leia z „Gwiezdnych wojen” Carrie Fisher.

poniedziałek, 24 grudnia / 20:00

Zaczarowana wystawa

komedia romantyczna, Kanada 2013
reż. Michael Scott
wyst.: Chyler Leigh, Paul Campbell, Naomi Judd

Świąteczna komedia romantyczna, w której uznani projektanci wystaw sklepowych zaciekle walczą o stworzenie najlepszego projektu. Okazja jest wyjątkowa – święta – a i miejsce niezwykłe, bo słynny New York City Department Store. Świąteczny duch i prawdziwa miłość kryją się jednak tuż za rogiem, kiedy w szale rywalizacji wystawy bohaterów wymykają się spod kontroli.

wtorek, 25 grudnia / 15:25

Święci z Bostonu II – Dzień Wszystkich Świętych

kryminał, akcja, USA 2009
reż. Troy Duffy, wyst.: Sean Patrick Flanery, Norman Reedus, Billy Connolly, Clifton Collins Jr.

Kiedy w Bostonie zostaje zamordowany katolicki ksiądz, bracia MacManus porzucają swoje spokojne życie w Irlandii, by rozpocząć własne dochodzenie w Stanach Zjednoczonych. Przez ostatnich 8 lat bracia mieszkali razem z ojcem na farmie, hodując owce na irlandzkiej prowincji. Pewnego dnia, wujek przekazał im informację, że zostali wrobieni w morderstwo bostońskiego księdza. Mężczyźni wracają do Stanów, nie tylko by oczyścić swoje imię, ale także by odnaleźć sprawcę i wymierzyć sprawiedliwość.

wtorek, 25 grudnia / 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *