BadaniaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaSport w TV

Świetna oglądalność meczu Ruchu Chorzów z Legią Warszawa

Piłkarska PKO Bank Polski Ekstraklasa wróciła do gry po blisko dwumiesięcznej przerwie zimowej. Piątkowy hit 20. kolejki pomiędzy Ruchem Chorzów a Legią Warszawa na sportowych antenach CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT 3 oraz w serwisie streamingowym CANAL+ online, a także na kanale YouTube CANAL+ SPORT przyciągnął przed ekrany prawie 700 000 widzów!

Piłkarska PKO Bank Polski Ekstraklasa wróciła po blisko dwumiesięcznej przerwie zimowej. Jednym z najciekawiej zapowiadających się meczów 20. kolejki było spotkanie pomiędzy Ruchem Chorzów i Legią Warszawa. Piątkowe starcie oglądało na Stadionie Śląskim ponad 37 000 fanów. Atmosfera podczas meczu była bardzo gorąca, a widzowie stworzyli w “Kotle Czarownic” fantastyczną atmosferę. Po zaciętym spotkaniu zwycięsko z rywalizacji wyszła drużyna ze stolicy, która wygrała 1:0 po golu Marca Guala w 56. minucie meczu.

Hit 20. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy na antenach CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT 3 oraz w serwisie streamingowym CANAL+ online, a także na kanale YouTube CANAL+ SPORT przyciągnął przed ekrany prawie 700 000 widzów. Oglądalność tego pojedynku pokazuje, jak ważnym wydarzeniem było to spotkanie dla fanów obu drużyn oraz bezstronnych miłośników futbolu.

Kanał CANAL+ SPORT na YouTube obserwuje już ponad 360 tysięcy subskrybentów i jest to wynik plasujący CANAL+ SPORT w ścisłej czołówce kanałów YouTube o tematyce sportowej w Polsce.

Wznowienie rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy to także powrót na antenę CANAL+ SPORT i do serwisu streamingowego CANAL+ online ligowych programów. Podsumowania sobotnich spotkań dokonają w programie LIGA+ Rafał Dębiński i Remigiusz Kula. W niedzielny wieczór Bartosz Gleń i Krzysztof Marciniak zapraszają na LIGĘ+ EXTRA. W poniedziałek Filip Surma i EKSTRAKLASA PO GODZINACH, czyli podsumowanie kolejki w nieco lżejszym wydaniu. Natomiast w czwartek zapraszamy na ODPRAWĘ PRZEDMECZOWĄ, w której redakcja sportowa CANAL+ zadba o szczegółowe analizy nadchodzących meczów, gorące dyskusje na temat formy zespołów oraz prognozy wyników.