BadaniaCanal+ PolskaSport w TV

Świetna oglądalność spotkania Widzewa Łódź z Legią Warszawa (wideo)

Niedzielny hit 24. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź a Legią Warszawa w CANAL+ PREMIUM, CANAL+ SPORT 3 oraz w serwisie streamingowym CANAL+ online przyciągnął przed ekrany ponad 500 000 widzów!

 

Rywalizacja pomiędzy Widzewem Łódź a Legią Warszawa to ligowy klasyk, który od wielu lat rozpala gigantyczne emocje wśród kibiców. Nie inaczej było w niedzielnym hicie 24. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy. Od początku przewagę miała Legia, która nawet trafiła do siatki, lecz gol nie został uznany z powodu spalonego. Goście mieli kilka sytuacji, ale żadnej z nich nie potrafili wykorzystać. Widzew rozkręcał się z każdą kolejną minutą spotkania i kreował okazje do zdobycia bramki. Obu zespołom brakowało skuteczności i od pewnego momentu wydawało się, że polski klasyk zakończy się bezbramkowym remisem. Wtedy jednak nadeszła trzecia minuta doliczonego czasu gry. W polu karnym najlepiej odnalazł się Fran Alvarez, który mocnym uderzeniem pokonał Dominika Hładuna.

Było to pierwsze zwycięstwo Widzewa nad Legią od 15 kwietnia 2000 roku. Hit 24. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy w CANAL+ PREMIUM, CANAL+ SPORT 3 oraz w serwisie streamingowym CANAL+ online przyciągnął przed ekrany ponad 500 000 widzów!

Widzew czekał na to zwycięstwo 24 lata i najważniejsze jest to, że udało się nam tego dokonać. Cała Łódź żyła tym meczem, co było widać na trybunach. Cieszę się bardzo z tej wygranej, bo każdy z nas zapisał się w historii klubu!Mówił w programie LIGA+EXTRA bramkarz Widzewa Łódź, Rafał Gikiewicz.

 

 

Wszystkie transmisje meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy można wygodnie oglądać na sportowych antenach CANAL+ lub za pośrednictwem serwisu streamingowego CANAL+ online. Serwis CANAL+ online to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.

foto. Canal+ Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *