Świetne wyniki koncertu „Wrocław w rytmie disco”

Polsat liderem w trakcie nadawania zarówno wśród wszystkich widzów jak i w grupie 16-49. Średnia widownia imprezy na antenie Telewizji Polsat wyniosła 2,6 miliona, a na antenie Disco Polo Music – 400 tysięcy. W szczytowym momencie wraz z Polsatem w rytmie disco bawiło się 3,2 miliona widzów.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Tłumy fanów bawiły się w gorący środowy wieczór na Stadionie Wrocław, na którym zagościły najbardziej znane gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny disco. Emitowany na antenie Telewizji Polsat od godziny 20:05 koncert „Wrocław w rytmie disco” oglądało średnio ponad 2,6 miliona widzów, co przełożyło się na 22,5% SHR w grupie wszystkich badanych oraz 26% SHR w grupie wiekowej 16-49. W trakcie nadawania Polsat był liderem w obu grupach. Kontynuacja imprezy na antenie Disco Polo Music od godziny 23:20 cieszyła się również dużym zainteresowaniem. Średnio oglądało ją prawie 400 tysięcy widzów. Przełożyło się to na 5,2% udziałów w obu grupach. Łącznie na obu antenach koncert przez co najmniej 15 minut obejrzało prawie 5,3 mln widzów.
Lato w stolicy Dolnego Śląska rozpoczęło się naprawdę gorąco! W środowy wieczór Stadion Wrocław zamienił się w największą dyskotekę w Polsce. Koncert „Wrocław w rytmie disco” przyciągnął tłumy fanów polskiego i zagranicznego disco, a na scenie wystąpili najpopularniejsi artyści tego gatunku m.in.: Boys ze swoimi hitami „Jesteś szalona” i „Wolność”, Bayer Full z „Wszyscy Polacy to jedna rodzina”, Weekend z niezapomnianym „Ona tańczy dla mnie” i „Za każdą chwilę z tobą” oraz Czadoman z wpadającym w ucho przebojem „Ruda tańczy jak szalona”. Obok polskich wykonawców, swoje największe przeboje wykonały gwiazdy światowej muzyki dyskotekowej: Jenny Berggren z legendarnej grupy Ace of Base, Rui Carlos Ferreira, były członek zespołu Bad Boys Blue, ukraińska artystka Kamaliya oraz duet La Bouche stworzony przez wokalistkę Melanie Thornton i rapera Lane McCray. Podczas imprezy doszło do wyjątkowej sytuacji, gdy na scenę wyszedł 27-letni Rafał, który uklęknął na jedno kolano i poprosił swoją wybrankę Darię o rękę. Powiedziała: „Tak!”, a chwilę później cały stadion zaśpiewał im razem z Pawłem Jasionowskim z zespołu Masters: „Żono moja, serce moje, nie ma takich, jak my dwoje”.

Koncert „Wrocław w rytmie disco” poprowadzili: Agnieszka Kaczorowska i Jerzy Mielewski.

3 komentarze do “Świetne wyniki koncertu „Wrocław w rytmie disco”

 • 18 czerwca 2017 o 16:02
  Bezpośredni odnośnik

  Koncerty i imprezy masowe w polsacie (szczególnie te plenerowe) to jedne z najlepszych tego typu imprez w Polsce i dobrze, że jest taka stacja (prywatna), która w takie rzeczy inwestuje. Teraz gdy prawie wszystkie kabarety zagościły w polsacie tych imprez będzie jeszcze więcej.

  Odpowiedz
 • 18 czerwca 2017 o 21:07
  Bezpośredni odnośnik

  Choć dla mnie disco polo to muzyka, której nie do końca mogę słuchać to jednak jestem pełen uznania, że Polsat tak naprawdę nadaje na swoich kanałach wszystkie rodzaje muzyki. I bardzo dobrze, przecież nie tylko pop, rock, metal czy inne znane i lubiane rodzaje są – jest też disco polo, która jak widać słucha dużo ludzi.

  Odpowiedz
 • 18 czerwca 2017 o 22:09
  Bezpośredni odnośnik

  Świetny koncert 🙂 Zgadzam się z przedmówcą – takie imprezy to mocna strona polsatu. Dużo ich i każda trzyma wysoki poziom.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *