BadaniaMedia

Świetne wyniki koncertu „Wrocław w rytmie disco”

Polsat liderem w trakcie nadawania zarówno wśród wszystkich widzów jak i w grupie 16-49. Średnia widownia imprezy na antenie Telewizji Polsat wyniosła 2,6 miliona, a na antenie Disco Polo Music – 400 tysięcy. W szczytowym momencie wraz z Polsatem w rytmie disco bawiło się 3,2 miliona widzów.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Tłumy fanów bawiły się w gorący środowy wieczór na Stadionie Wrocław, na którym zagościły najbardziej znane gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny disco. Emitowany na antenie Telewizji Polsat od godziny 20:05 koncert „Wrocław w rytmie disco” oglądało średnio ponad 2,6 miliona widzów, co przełożyło się na 22,5% SHR w grupie wszystkich badanych oraz 26% SHR w grupie wiekowej 16-49. W trakcie nadawania Polsat był liderem w obu grupach. Kontynuacja imprezy na antenie Disco Polo Music od godziny 23:20 cieszyła się również dużym zainteresowaniem. Średnio oglądało ją prawie 400 tysięcy widzów. Przełożyło się to na 5,2% udziałów w obu grupach. Łącznie na obu antenach koncert przez co najmniej 15 minut obejrzało prawie 5,3 mln widzów.
Lato w stolicy Dolnego Śląska rozpoczęło się naprawdę gorąco! W środowy wieczór Stadion Wrocław zamienił się w największą dyskotekę w Polsce. Koncert „Wrocław w rytmie disco” przyciągnął tłumy fanów polskiego i zagranicznego disco, a na scenie wystąpili najpopularniejsi artyści tego gatunku m.in.: Boys ze swoimi hitami „Jesteś szalona” i „Wolność”, Bayer Full z „Wszyscy Polacy to jedna rodzina”, Weekend z niezapomnianym „Ona tańczy dla mnie” i „Za każdą chwilę z tobą” oraz Czadoman z wpadającym w ucho przebojem „Ruda tańczy jak szalona”. Obok polskich wykonawców, swoje największe przeboje wykonały gwiazdy światowej muzyki dyskotekowej: Jenny Berggren z legendarnej grupy Ace of Base, Rui Carlos Ferreira, były członek zespołu Bad Boys Blue, ukraińska artystka Kamaliya oraz duet La Bouche stworzony przez wokalistkę Melanie Thornton i rapera Lane McCray. Podczas imprezy doszło do wyjątkowej sytuacji, gdy na scenę wyszedł 27-letni Rafał, który uklęknął na jedno kolano i poprosił swoją wybrankę Darię o rękę. Powiedziała: „Tak!”, a chwilę później cały stadion zaśpiewał im razem z Pawłem Jasionowskim z zespołu Masters: „Żono moja, serce moje, nie ma takich, jak my dwoje”.

Koncert „Wrocław w rytmie disco” poprowadzili: Agnieszka Kaczorowska i Jerzy Mielewski.

3 komentarze do “Świetne wyniki koncertu „Wrocław w rytmie disco”

  • Koncerty i imprezy masowe w polsacie (szczególnie te plenerowe) to jedne z najlepszych tego typu imprez w Polsce i dobrze, że jest taka stacja (prywatna), która w takie rzeczy inwestuje. Teraz gdy prawie wszystkie kabarety zagościły w polsacie tych imprez będzie jeszcze więcej.

    Odpowiedz
  • Choć dla mnie disco polo to muzyka, której nie do końca mogę słuchać to jednak jestem pełen uznania, że Polsat tak naprawdę nadaje na swoich kanałach wszystkie rodzaje muzyki. I bardzo dobrze, przecież nie tylko pop, rock, metal czy inne znane i lubiane rodzaje są – jest też disco polo, która jak widać słucha dużo ludzi.

    Odpowiedz
  • Świetny koncert 🙂 Zgadzam się z przedmówcą – takie imprezy to mocna strona polsatu. Dużo ich i każda trzyma wysoki poziom.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *