Canal+ PolskaMediaZapowiedzi TV

Świętuj 60. rocznicę SPIDER-MANA w serwisie Premiery Canal+!

W tym roku Człowiek Pająk obchodzi wyjątkową rocznicę! 60 lat temu jeden z najsłynniejszych super bohaterów zadebiutował na łamach komiksu. Z tej okazji filmy o Spider-Manie w serwisie PREMIERY CANAL+ dostępne są w promocyjnych cenach.

 

– 15 sierpnia minęło 60 lat od komiksowego debiutu Spider-Mana.

– Filmy o superbohaterze można oglądać w promocyjnej cenie – 7,99 zł.

– W serwisie PREMIERY CANAL+ bezpłatnie dostępny jest dokument – Spider-Man: All Roads Lead To No Way Home – zrealizowany na na 20-lecie istnienia filmów Peterze Parkerze.

15 sierpnia 1962 roku Człowiek Pająk po raz pierwszy pojawił się na okładce komiksu, w zeszycie Amazing Fantasy #15. Od tamtej pory Spider-Man stał się jednym z najpopularniejszych superbohaterów, a o jego przygodach opowiadały liczne filmy i animacje. W popularną postać Marvela wcielali się liczni aktorzy, jednak najbardziej znane kreacje stworzyli Andrew Garfield, Tobey Maguire oraz Tom Holland – aktualny odtwórca roli Spider-Mana.

Z okazji 60. rocznicy, w dniach 15-31 sierpnia, użytkownicy PREMIERY CANAL+ mogą oglądać filmy o Człowieku Pająku w promocyjnej cenie 7,99 zł. W specjalnej ofercie znalazły się następujące filmy o przygodach Petera Parkera: SPIDER-MAN, SPIDER-MAN 2, SPIDER-MAN 3NIESAMOWITY SPIDER-MANNIESAMOWITY SPIDER-MAN 2SPIDER-MAN: HOMECOMINGSPIDER-MAN: DALEKO OD DOMU oraz animacja SPIDER-MAN: UNIWERSUM.

Ponadto, w serwisie dostępny jest najnowszy SPIDER-MAN: BEZ DROGI DO DOMU, a zupełnie bezpłatnie obejrzeć można film Spider-Man: All Roads Lead To No Way Home – specjalny, 30-minutowy dokument zrealizowany z okazji 20-lecia istnienia filmów o Spider-Manie, w którym znajdują się archiwalne wywiady, nigdy nie opublikowane nagrania z planu, wiadomości, materiały prasowe i nie tylko. Komicy J.B Smoove i Martin Starr zabierają widzów w wyjątkową podróż po uniwersum Człowieka Pająka, przybliżają etap przeniesienia jego przygód na duży ekran czy zdradzają sekrety technologii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *