MediaZapowiedzi TV

Sylwester i Nowy Rok w TV Puls

Sylwester w TV Puls zapowiada się wyjątkowo muzycznie! Wśród tytułów m.in. dwa kultowe hity z gwiazdami i znakomitą ścieżką dźwiękową: „Dirty Dancing” z Patrickiem Swayze i Jennifer Grey oraz „Koktajl” z Tomem Cruise’em i Elizabeth Shue! W Nowy Rok TV Puls zaprasza na egzotyczną indyjską opowieść – oscarowy hit Danny’ego Boyle’a „Slumdog. Milioner z ulicy”!

 

 

 

 

Sylwestrowy wieczór w TV Puls rozpocznie o godz. 18:05 rozśpiewana komedia Zakonnica w przebraniu 2! Kontynuacja hitu z Whoopi Goldberg! Deloris jest słynną piosenkarką. Pewnego dnia odwiedzają ją zaprzyjaźnione zakonnice ze zgromadzenia świętej Katarzyny i proszą o pomoc – chodzi o prowadzenie lekcji muzyki dla trudnej młodzieży. Deloris zgadza się i ponownie wkłada habit stając się siostrą Mary Clarence. Wysiłek nie idzie na marne: wkrótce Deloris zdobywa zaufanie swoich uczniów, odkrywa też ich talent wokalny i postanawia zgłosić do konkursu chórów. Co więcej, główna nagroda może pomóc w ocaleniu szkoły od zamknięcia.

Komedii Dirty Dancing nikomu nie trzeba przedstawiać! Soundtrack z filmu, z oscarową® piosenką (I’ve Had) The Time of My Life, jest jednym z najpopularniejszych na świecie! Film z kultowymi rolami Patricka Swayze jako niepokornego Johnny’ego i Jennifer Grey jako zakochanej w nim „Baby” już o godz. 20:00 w TV Puls!  Jest rok 1963. Młoda dziewczyna Frances „Baby” spędza wakacje z rodziną w luksusowym pensjonacie. Mimo to nastolatka strasznie się tam nudzi. Pewnego dnia natrafia na popis taneczny instruktorów – Penny i Johnny’ego. Dziewczyna jest zachwycona tańcem, a na dodatek młody mężczyzna od razu wpada jej w oko. Kiedy okazuje się, że partnerka Johnny’ego nie może z nim zatańczyć w zbliżającym się pokazie, Frances widzi, że to szansa dla niej. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zastąpić Penny. Jest tylko jeden problem – Frances w ogóle nie potrafi tańczyć…

Po „Dirty Dancing” widzowie TV Puls przeniosą się na słoneczną Jamajkę w filmie Koktajl (godz. 21:50), by poczuć szalony, niepowtarzalny klimat lat 80. Przeboje zespołu Beach Boys jak Hippy Hippy Shake, Tutti Frutti czy Kokomo wprowadzą widzów w iście szampański nastrój!  Bran Flangan (Tom Cruise) kończy karierę wojskową, powraca do Nowego Jorku i szuka dobrze płatnej pracy, jednak bez rezultatu. Mężczyzna rozpoczyna studia, a w nocy dorabia jako barman. Zaprzyjaźnia się z Dougiem (Bryan Brown), który szybko staje się jego mentorem. Uczy go nie tylko profesjonalnego mieszania drinków, ale także przekazuje swoją życiową filozofię. Bran marzy o otwarciu własnego baru, dlatego przenosi się na Jamajkę. Tam zakochuje się w Jordan (Elizabeth Shue) – pięknej artystce i kelnerce. Nieoczekiwanie na wyspie odwiedza go Doug i proponuje zakład.

W Nowy Rok widzów TV Puls czeka kolejna dawka filmowych emocji!

O godz. 15:55 TV Puls zaprasza na przygodowy hit „Sahara”. W rolach głównych: Matthew McConaughey i Penelope Cruz! Badacz i poszukiwacz przygód Dirk Pitt (Matthew McConaughey) znajduje monetę, która potwierdza legendę z czasów wojny secesyjnej. Natychmiast wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu, który prawdopodobnie został ukryty w pustynnych piaskach Zachodniej Afryki. Na miejscu Dirk i jego pomagier Al Giordino (Steve Zahn) spotykają Evę Rojas (Penelope Cruz), piękną i odważną panią doktor, która zgłębia tajemnicę dziwnej epidemii wyniszczającej ten region Afryki.

W Noworoczny wieczór TV Puls ponownie zaprasza widzów na „Dirty Dancing” (godz. 18:05)!

Następnie, o godz. 20:00 premierowo w TV Puls – „Slumdog. Milioner z ulicy”,  wzruszająca, pełna emocji opowieść o dorastaniu w indyjskich slumsach. Oscarowy® przebój Danny’ego Boyle’a zabierze widzów w egzotyczny, kolorowy świat, ukazujący prawdziwe oblicze Indii!  Jamal Malik (Dev Patel), osiemnastoletni pracownik call-center, bierze udział w indyjskiej wersji teleturnieju „Kto zostanie milionerem?”. Cały kraj z radością patrzy, jak młody człowiek poprawnie odpowiada na kolejne pytania i zbliża się do nagrody głównej. Jego sukcesy wzbudzają zainteresowanie producentów programu – jak wychowany w slumsach i nieposiadający żadnego wykształcenia niepiśmienny chłopak, czyli slumdog radzi sobie tak dobrze w programie, w którym bystrzejsi i bogatsi od niego nieraz zawodzili? Czy to oszust, a może szczęściarz?

W przerwie programu, tuż przed finałowym pytaniem, Jamal zostaje aresztowany i brutalnie przesłuchany przez policję. Aby udowodnić swoją niewinność, chłopak musi wyjaśnić, skąd znał odpowiedzi – każda z nich wiąże się ze znaczącym momentem w jego życiu. Opowiada o swojej tragicznej przeszłości i dorastaniu w slumsach ze starszym bratem Salimem (Madhur Mittal) oraz o Latice (Freida Pinto) – jedynej dziewczynie, którą kochał. Wkrótce zdradza prawdziwe powody, dla których zdecydował się wziąć wziął udział w programie. Co było jego motywacją? Czy Jamalowi uda się przekonać producentów o swojej niewinności i zdoła odpowiedzieć na ostatnie pytanie w teleturnieju? Film zdobył mnóstwo prestiżowych nagród m.in. 8 Oscarów® (w tym za najlepszy film, reżyserię i scenariusz) oraz 4 Złote Globy!

W Nowym Roku TV Puls zaprasza również na spotkanie ze Stevenem Seagalem i Dennisem Hopperem w mocnym filmie akcji Terrorysta! Początek o godz. 22:30! Nieuchwytny terrorysta Alex Swan (Dennis Hopper) podkłada ładunki wybuchowe w San Francisco. Wybuchy przynoszą wiele ofiar, a śledztwo prowadzi donikąd. Na tropie przestępcy jest detektyw Ray Nettles (Tom Sizemore), który w wyniku jednego z wybuchów stracił kolegę z pracy. Nie tylko Nettles chce złapać Swana. Terroryście po piętach depcze również Frank Glass (Steven Seagal). Obydwaj bardzo angażują się w sprawę, ale czy uda im się złapać przestępcę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *