Sylwester i Nowy Rok w iTVN

31 grudnia i 1 grudnia wprowadzimy Państwa w wesoły nastrój by z uśmiechem na twarzy wejść w Nowy Rok. iTVN zaprasza wszystkich przed telewizory na zabawne programy kabaretowe i filmy komediowe.
 
Sylwestrowe popołudnie rozpoczniemy emisją kabaretu „Łowcy B.”, który wyświetlimy niedzielę o godzinie 13.25 (CET – Berlin, Paryż), 21.30 (CST – Chicago), 22.30 (EST – Nowy Jork, Toronto). Grupa szturmem zdobyła popularność i uwielbienie fanów polskiego kabaretu. Założyciele Łowcy. B odznaczają się własnym, niepowtarzalnym stylem i poetyką. Nic więc dziwnego, że publiczność pokochała ich za oryginalną i niepodrabialną stylistykę. Ubrani w długie, wełniane swetry i wygłaszający swoje skecze w dziwnym, specyficznym języku stali się kultowym zespołem. W programie „Czecia” obejrzymy kolejną próbę ich poczucia humoru. Inteligentna i jedyna w swoim rodzaju obserwacja rzeczywistości łączy się tutaj z absurdalną i zdystansowaną narracją. Dobry nastrój będziemy utrzymywać, a to dzięki Kabaretowi Moralnego Niepokoju. W programie „The best of” znajdą się najbardziej znane i lubiane skecze w wykonaniu „Kabaretu Moralnego Niepokoju”. Takie scenki, jak „Wizyta księdza”, „Jadłopodawca”, „Drzwi” czy „Krzyżówka”, przeszły już do historii polskiej sceny kabaretowej. Warto więc przypomnieć je sobie i po raz kolejny przyjąć olbrzymią dawkę humoru. Tym bardziej, że w wielu zarejestrowanych wykonaniach obejrzymy Katarzynę Pakosińską, która od 2011 roku nie jest już członkinią tej formacji. Pierwszą część programu pokażemy o godz. 17.05 (CET – Berlin, Paryż), 11.10 (CST – Chicago), 12.10 (EST – Nowy Jork, Toronto), a drugą o godzinie 1.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CST – Chicago), 21.00 (EST – Nowy Jork, Toronto).
Nowy Rok również upłynie pod hasłem świetnego humoru. O godzinie 11.55 (CET – Berlin, Paryż), 11.35 (CST – Chicago), 12.35 (EST – Nowy Jork, Toronto) pokażemy francuską komedię „Rodzina w rozsypce”. Leo wraca z więzienia do rodzinnego do domu. Po kilku dniach zjawia się tam współtowarzysz z celi, Michael. Jego obecność coraz bardziej denerwuje rodzinę. Wymyślają więc fortel, dzięki któremu opuści ich dom… Z kolei o godzinie 13.30 (CET – Berlin, Paryż), 13.20 (CST – Chicago), 14.20 (EST – Nowy Jork, Toronto) wyświetlimy polską komedią „Zróbmy sobie wnuka” z Andrzejem Grabowskim, Małgorzatą Kożuchowską i Pawłem Delągiem w rolach głównych. Maniek Kosela posiada 2 morgi ziemi w samym centrum Warszawy. Wierzy, że jego dorosłe już dzieci – Zosia i Janek – dadzą mu kiedyś upragnione wnuki i wraz z nim poprowadzą dochodowe gospodarstwo ogrodnicze. Niestety, Zosia i Janek mają wobec ojcowizny całkiem inne plany, szczególnie, że żyjąc ponad stan porobili spore długi, które właśnie chce wykupić tajemniczy milioner Arystoteles Papas. W zamian za likwidację długów dzieci mają zmusić ojca do sprzedaży ziemi. Nie cofną się przed żadnym sposobem… Świetną zabawę zagwarantuje również kolejna komedia, którą pokażemy o godzinie 14.55 (CET – Berlin, Paryż), 14.50 (CST – Chicago), 15.50 (EST – Nowy Jork, Toronto). „Przepraszam, że żyję” opowiada historię Sereny – utalentowanej i przebojowej architekt, która postanawia wrócić w rodzinne strony do Włoch. Pierwsze optymistyczne spotkania z rodakami ustępują miejsca konstatacji z powodu dyskryminacji kobiet w jej kraju. Kobieta decyduje się na oryginalny krok i przebiera się za mężczyznę. W dobrym nastroju pozostawią nas także panowie z Kabaretu Młodych Panów. Z okazji dziesięciu lat istnienia na scenie kabaret postanowił przygotować coś specjalnego dla swoich fanów. W programie „10/10 czyli urodziny” obejrzymy najnowsze skecze tej grupy. Obok nich kabareciarze zaprezentują swoje najbardziej znane dokonania. Wszystko to o godzinie 16.35 (CET– Berlin, Paryż), 16.35 (CST – Chicago), 17.35 (EST – Nowy Jork, Toronto). Z koli wieczorem o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.05 (CST – Chicago), 21.05 (EST – Nowy Jork, Toronto) wyświetlimy „Kochanie, chyba Cię zabiłem” – komedię sensacyjną o przypadkowej zbrodni i nietypowym śledztwie wbrew wszelkim procedurom. W rolach głównych zobaczą Państwo Zbigniewa Zamachowskiego i Izę Kunę. Na deser zostawiliśmy prawdziwy rarytas. O godzinie 21.30 (CET – Berlin, Paryż), 21.40 (CST – Chicago), 22.40 (EST – Nowy Jork, Toronto) pokażemy „Czy w domu jest kakao?” kabaretu Smile. Program opowiada o śmiesznych sytuacjach z życia pewnej ekscentrycznej rodzinki. Pełno tutaj humoru sytuacyjnego, a także licznych skeczy o tematyce małżeńskiej. Artyści w krzywym zwierciadle ukazują blaski i cienie życia pod jednym dachem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *