Sylwestrowy spot Polsatu (wideo)

Artyści polskiej sceny muzycznej zapraszają na najważniejszą imprezę roku – Sylwestrową Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia!

 

Na imprezę, która w tym roku po dwuletniej przerwie odbędzie się na Stadionie Śląskim w spocie zapraszali: Cleo, Ewelina Lisowska, Michał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, Bajm, Gromee, Enej i Doda oraz wyjątkowe grono prowadzących Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Wiktoria Gąsiewska, Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska, Krzysztof Ibisz, Patryk Cebulski oraz Adam Zdrójkowski.

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna między innymi w Polsacie, Polsat Go, w serwisie Interia.pl oraz Polsat News. To będzie niezapominania noc, pełna muzycznych Gwiazd – tych z Polski i zagranicy, wielu atrakcji i niespodzianek! Bądźcie z nami! A tymczasem zboczcie nowy spot Polsatu.

Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia na żywo w piątek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, Polsat Go, Interia.pl oraz Polsat News.

 

 

Sylwester Szczęścia na żywo ze Stadionu Śląskiego w piątek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji Polsat, Polsat Go, Interia.pl Oraz Polsat News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *