Radio

Sylwia Grzeszczak, Kuba Błaszczykowski i Vix.N wśród wielkanocnych gości RMF FM

Wśród gości RMF FM w trakcie tegorocznych Świąt Wielkanocnych będą m.in. Sylwia Grzeszczak, Kuba Błaszczykowski, Vix.N i Joanna Kołaczkowska.

 

W wielkanocny nastrój już w piątkowy wieczór wprowadzi słuchaczy Darek Maciborek, który w specjalnym programie „Tamta dziewczyna w RMF FM” (19-24) będzie gościł Sylwię Grzeszczak. W trakcie szczerej rozmowy artystka opowie o miłości, nowym etapie w życiu i lekcjach, jakie daje codzienność. Da też specjalny, akustyczny występ.

W sobotę na specjalny program „Kałamagia Świąt” (15-19) zaprosi Mariusz Kałamaga. W świątecznym studiu RMF FM pojawi się m.in. Joanna Kołaczkowska.

Wieczorem Piotr Salak spotka się z Kubą Błaszczykowskim. W programie „Po prostu Kuba” (19-21) piłkarz opowie nie tylko o swojej karierze, ale też o życiu poza boiskiem. A po 21-ej Daniel Dyk i Rafał Gębura – youtuber i twórca internetowego talk-show „7 metrów pod ziemią”, porozmawiają o tym, jakie tematy wzbudzają największe emocje i jak mówić o tym, co sprawia ból.

W Niedzielę Wielkanocną słuchaczom towarzyszyć będą Paulina Sawicka, Piotr Urbaniak i Ola Filipek, a wieczorem Maciek Rybak i Paweł Jawor w „Liście Przebojów XD” (20-24) przyjrzą się z bliska najnowszym trendom na TikToku.

Poniedziałek Wielkanocny i jednocześnie Prima Aprilis upłynie w RMF FM pod znakiem sucharów w „Przychodzi baba do Skowrona” (10-15). Przemysław Skowron i jego goście zadbają o dobry humor i zagwarantują zupełny brak powagi. Popołudniu stery przejmie „Jacek Tomkowicz Show” (15-20), a wieczorem – kolejne wydanie specjalne „POPlisty Live Sessions” (20-24). Gościem Mateusza Opyrchała będzie raper Vix.N, którego hit „Ne Rozumiju” świetnie znają słuchacze RMF FM.

foto. Grupa RMF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *