Platforma Canal+/ Canal+ PolskaPolecane

Szlagier TV i TVC Super już w Canal+

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, kanały Grupy MWE Networks: Szlagier TV i TVC Super debiutują na Platformie Canal+.

 

Szlagier TV – Pierwszy Muzyczny 24 godzinny kanał ze szlagierami

Szlagier TV (pozycja EPG na liście kanałów 67),  pierwszy taki kanał muzyczny w Polsce, uruchomiony zostanie z misją prezentowania najlepszej muzyki tradycyjnej i biesiadnej, oferując unikalną alternatywę dla disco polo i innych gatunków muzycznych. Pod kierownictwem Anny Zawiślińskiej, stacja ta będzie emitować przez 24 godziny na dobę, skupiając się na muzyce śląskiej, folkowej, romskiej i góralskiej. Zaprojektowany, aby zaspokoić rosnące zainteresowanie autentycznymi treściami kulturowymi, Szlagier TV stawia sobie za cel łączenie pokoleń poprzez wspólne śpiewanie i cieszenie się muzyką.

Naszą ambicją jest umocnienie pozycji MWE Networks na rynku poprzez promowanie regionalnych tożsamości kulturowych. Szlagier TV jest skierowany do widzów powyżej 35 roku życia, preferujących darmowe źródła rozrywki, co stanowi świeże i innowacyjne uzupełnienie na polskim rynku telewizyjnym

TVC Super – Esencja Super Emocji

TVC Super ( pozycja EPG na liście kanałów 60) to kanał, kto kanał rozrywkowo-serialowo-filmowy, który zapewnia esencję super emocji, oferujący ekskluzywne, eksperymentalne premiery rozrywkowe i filmowe jak również zapierające dech w piersiach seriale, takie jak “Gdzie jesteś, synku?”, „Donieck. Na linii frontu”.

TVC Super będzie domem dla wyselekcjonowanych programów, w tym “Kabarety Plus”, “Niezwykłe wynalazki”, serie o zjawiskach paranormalnych, serie dokumentalne 18+, dokumenty o celebrytach i szokujących politykach, oraz seriale kryminalne. Nasza polska produkcja 77TV będzie miała swoją super wersję na TVC Super: „77TV – super przypadki z życia”.

Oba kanały są dostępne na platformie Canal+, satelitach FTA oraz MUX-ach lokalnych L1, L3 i L4.

foto. MWE Networks 

Jeden komentarz do “Szlagier TV i TVC Super już w Canal+

  • TVC SUPER i SZLAGIER TV to strzał w dziesiątkę. Super kanały.
    TVC SUPER nadają bardzo ciekawe programy np. 77 różnych przypadków a na SZLAGIER TV jest taka muzyka gdzie w żadnej telewizji takich się nie znajdzie i to wszystko 24 h na dobę. Dzięki za te kanały i dziękuję Canal+ który udostępnił te kanały.Czekam na kolejne. Pozdrawiam.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *