„Sztuka w technologii” – OPPO zaprasza wszystkich na premierę swoich nowych produktów w Playerze (wideo)

OPPO, globalny producent urządzeń mobilnych, już 1. października wprowadzi do Polski kilka nowości. Ich premiera odbędzie się w formie wydarzenia online, które będzie można oglądać od godziny 12:00 na platformie player.pl. Z tej okazji OPPO przygotowało również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla fanów marki na Facebooku.

 

Jesienne ochłodzenie zdecydowanie nie dotyczy OPPO. Marka przedstawi aż 4 nowe smartfony, które trafią do sprzedaży w Polsce. Premiera przybierze dość niestandardową formułę – talk show zatytułowanego „Sztuka w technologii”, w którym zaproszeni goście porozmawiają o tym, jak nowoczesne produkty i usługi pomagają realizować pasje, zainteresowania i jak ułatwiają codzienne życie.

 

 

Emisja programu będzie miała miejsce 1. października o godzinie 12.00 na platformie player.pl, a obejrzeć go będzie mógł każdy, bez konieczności logowania się, czy zakładania konta. Dostępna będzie przez: www, aplikację mobilną i w smart TV. Warto zarezerwować sobie czas na uczestniczenie w premierze, ponieważ na uważnych i szybkich widzów będzie czekać konkurs z wartościowymi nagrodami.

Oglądaj i wygrywaj smartfony i smartwatche OPPO

W dniu premiery na specjalnie utworzonym z tej okazji wydarzeniu na platformie Facebook, przez cały dzień publikowane będą pytania, które dotyczyć będą zarówno programu, jak i nowych produktów OPPO. W ramach konkursu, użytkownicy co godzinę będą mieli okazję wygrać jedną z 9 atrakcyjnych nagród: najnowszych smartfonów oraz smartwatchy OPPO. Wystarczy udzielić poprawnej odpowiedzi w najkrótszym czasie. Warto już dziś się zapisać, by nie przegapić kolejnych informacji, a wszystkie szczegóły znajdują się tutaj: https://bit.ly/3ibjk9q.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *