Telekomunikacja - Telefony - Promocje

T-Mobile dowozi nielimitowany internet i rozmowy dla firm. Startuje nowa kampania MagentaBIZNES (wideo)

Firmy transportowe, pizzerie czy cukiernie rzemieślnicze – każdy biznes dowozi usługi i produkty, dzięki którym może dalej się rozwijać. To jednocześnie setki rozmów, odczytanych wiadomości, rezerwacji online czy danych wprowadzonych do wewnętrznego systemu komunikacji przedsiębiorstwa, by wszystkie zlecenia były zrealizowane szybko oraz bezproblemowo. W T-Mobile wspieramy klientów biznesowych od lat, by mogli działać bez ograniczeń w tym zakresie, udostępniając im ofertę MagentaBIZNES z internetem bez limitu danych i prędkości oraz z nielimitowanymi rozmowami w Polsce i Unii Europejskiej. I to działa! Dlatego do najnowszej kampanii promującej tę ofertę zaprosiliśmy trzech naszych klientów.

 

Wiele jest sposobów prowadzenia firmy, ale droga do sukcesu dla wszystkich pozostaje jedna – należy dowieźć rozpoczęte projekty i zamówienia po to, by móc zaangażować się w kolejne. Codzienność biznesu, niezależnie od obszaru, w którym działa, bazuje więc zwykle na podobnych narzędziach – a jednym z tych podstawowych stał się w ostatnich latach smartfon. W T-Mobile działamy tak, by nasi klienci biznesowi mogli realizować swoje cele – i dowozimy! Nasza oferta MagentaBIZNES z internetem bez limitu prędkości i bez limitu danych oraz nielimitowanymi rozmowami na terenie Polski i Unii Europejskiej sprawia, że 9 na 10 klientów zostaje z nami na stałe. Kilku z nich można zobaczyć w naszej najnowszej kampanii reklamowej, promującej ofertę MagentaBIZNES – to przedstawiciele różnych sektorów: Mariusz Pływaczewski prowadzący firmę transportową Martrans, Maciej Kulesza stojący na czele lokalu Viaduct Pizza Bar, a także Dominika Matysiak będąca właścicielką cukierni Domo Bake.

Dowozimy!

W 30- oraz 15-sekundowych spotach widzowie mają okazję podejrzeć przedsiębiorców, na co dzień korzystających z usług T-Mobile, w ich codziennej pracy. Wspiera ich w niej technologia T-Mobile, która pozwala na kontakt z klientami i partnerami biznesowymi, a także łatwe przyjmowanie zamówień. W efekcie zaś – na dowiezienie wszystkiego, do czego ich firmy się zobowiązały.

 

 

Spot promuje zarazem ofertę abonamentu MagentaBIZNES ze smartfonem Samsung Galaxy S22 – stanowiącym jedną z topowych propozycji producenta. W ramach promocji każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na dowolny wariant abonamentu MagentaBIZNES, będzie mógł kupić ten model na korzystnych warunkach. Wybierając opcję z ratami na 36 miesięcy, zapłaci 70 zł miesięcznie. Jeśli zaś zdecyduje się na opłaty w 24 ratach, poniesie koszt w wysokości 105 zł miesięcznie. Do tego dochodzi opłata na start, która w przypadku tej oferty wynosi 0,04 zł.

Galaktyka możliwości

Sam smartfon może stanowić wielozadaniowe narzędzie towarzyszące w codziennej pracy wielu przedsiębiorcom. Wszystko za sprawą doskonałego 6,1-calowego ekranu wykonanego w technologii AMOLED, która przekłada się na świetną czytelność nawet, gdy sporo czasu spędzamy na zewnątrz. Dodatkowo wyświetlacz charakteryzuje się wysoką częstotliwością odświeżania 120 Hz, co sprawia, że przeglądane treści są jeszcze bardziej płynne. W codziennym działaniu pomocny może być ponadto świetny zestaw aparatów – potrójny aparat tylny został wyposażony w obiektyw główny 50 MP. Nie bez znaczenia pozostaje przy tym wysoka klasa odporności na pył i wodę IP68, która uchroni użytkownika przed nieszczęśliwymi wypadkami nawet wtedy, kiedy trzeba dowieźć projekt, pracując w trudnych warunkach atmosferycznych.

MagentaBIZNES bez limitu

Smartfon jest dostępny przy zakupie oferty MagentaBIZNES, która umożliwia wykorzystanie potencjału urządzenia. Znajdziemy w niej opcje dla firm o różnych potrzebach – przy czym wszystkie zawierają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju. W każdym z pakietów przewidziany jest ponadto pakiet minut do Unii Europejskiej, a także usługa internetu, która w przypadku dwóch wariantów abonamentu nie ma limitu danych do wykorzystania w smartfonie. Ceny mieszczą się w przedziale 45-120 zł miesięcznie. Co ważne, w opcji z urządzeniem użytkownicy mogą liczyć na dodatkowy pakiet minut do krajów unijnych. Więcej informacji o ofercie MagentaBIZNES można znaleźć na tej stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-firm/bezlimitow

Kampania dla biznesu będzie prowadzona w telewizji, internecie, stacjach radiowych oraz na nośnikach zewnętrznych. Za jej koncepcję odpowiada agencja PZL. Kreację do kampanii w internecie przygotował VMLY&R, zaś za zakup mediów i działania reklamowe odpowiedzialny jest Mindshare.

*Kwoty podane w treści komunikatu są cenami netto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *