Zapowiedzi TV

„Taniec z Gwiazdami” – 7 edycji w Polsacie i wielki powrót wiosną 2018 roku

Ten kultowy program rozrywkowy to z punktu widzenia 25 lat stacji historia najnowsza. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zadebiutował w Polsacie w marcu 2014 roku i był to najgorętszy transfer telewizyjny super show tamtej wiosny.
 
Przez kilka tygodni nie milkły komentarze i spekulacje kto wystąpi w pierwszej edycji programu w Polsacie, a kto zasiądzie w jury. Ostatecznie w składzie oceniających znalazły się Beata Tyszkiewicz, Ivona Pavlovic, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski, których oglądany w programie do dziś. W pierwszej edycji „Tańca z Gwiazdami” zobaczyliśmy m.in. Antka Królikowskiego, Rafała Brzozowskiego, Jacka Rozenka, Piotra Gruszkę, Natalię Siwiec i Karolinę Szostak. To właśnie wtedy narodziła się miłość Natalii Halejcio i Tomka Barańskiego, a na podium znaleźli wówczas się: gwiazda nastolatek Dawid Kwiatkowski, będąca na szczycie popularności aktorka Joanna Moro i ulubienica Polek aktorka – Aneta Zając, która ostatecznie jako pierwsza sięgnęła w Polsacie po Kryształową Kulę.
Z kolejną 2 edycją dość szybko pożegnały się młode gwiazdki Marta Wierzbicka i Honorata Skarbek. Show najlepszym potrafił skraść Michał Koterski, a w programie po raz pierwszy zobaczyliśmy Agnieszkę Kaczorowską w parze z Rafałem Maślakiem. To właśnie jesienią 2014 roku bariery i własne słabości przełamywał w show Jasiek Mela, a wśród najlepszych znalazły się same panie – Marcelina Zawadzka, Ania Wyszkoni i Agnieszka Sienkiewicz. W kolejnych edycjach oglądaliśmy tak gorące nazwiska jak Ewa Kasprzyk, Tatiana Okupnik, Cleo, Łukasz Kadziewicz, Andrzej Krzywy, Kasia Stankiewicz, Julia Wróblewska czy Adam Zdrójkowski, Misheel Jargalsaikhan i Mariola Bojarska- Ferenc. To właśnie w Polsacie happy endem zakończył się udział w show Eweliny Lisowskiej (IV edycja), która wcześniej….odpadła z programu, by po przywróceniu sięgnąć po zwycięstwo. W 7 edycji „Tańca z Gwiazdami” w Polsacie znów wydarzyło się coś po raz pierwszy. W show zobaczyliśmy Iwonę Cichosz – Miss Świata Osób Niesłyszących 2016. Iwona po pasjonującej walce dotarła do finału, gdzie głosami widzów przegrała z równie świetnie tańczącą Natalią Szroeder.
„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to były również wielkie chwile najpopularniejszych tancerzy. Dwa razy wygrywał w Polsacie Stefano Terrazzino, który z 4 triumfami jest najbardziej utytułowanym sukcesami w programie tancerzem w Polsce. Pierwsze zwycięstwa po latach uczestnictwa w show odnieśli Tomasz Barański z Eweliną Lisowską i Jan Kliment z Natalią Szroeder. Sympatyczny Czech na swój sukces czekał 8 lat, na przeciwnym biegunie znajdziemy Agnieszkę Kaczorowską która „Taniec z Gwiazdami” wygrała w trzeciej edycji show w Polsacie, a drugiej w której wzięła udział. Do zwycięstwa doprowadziła aktora Krzysztofa Wieszczka.
Miłość w programie poza Klaudią Halejcio i Tomkiem Barańskim znaleźli Joanna Opozda i Kamil Kuroczko czy zwyciężczyni V edycji Anna Karczmarczyk. Wiosną przyszłego roku, „Taniec z Gwiazdami”, który w Polsacie świętował 20 edycję, pojawi się ponownie na antenie stacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *