MediaPolsatZapowiedzi TV

„Taniec z Gwiazdami”: Michał Szpak i Cleo wśród gości finału

Do ich hitów zatańczą dwie najlepsze pary jubileuszowej edycji. Jak wypadną Barbara Kurdej-Szatan w parze z Jackiem Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lensar? Jakie widowisko wspólnie stworzą? To będzie tylko jedna z wielu atrakcji ostatniego odcinka jesiennej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

 

 

 

Rywalizacja w programie weszła w decydującą fazę. Z odcinka na odcinek grono gwiazd zmniejszało się, a oczekiwania wobec par, które pozostały w grze, były coraz większe. Zdobycie Kryształowej Kuli to nie lada wyzwanie – zadanie par na ostatni odcinek to przygotowanie układów do trzech tańców. Jeden z nich zaprezentują do występów Michała Szpaka i Cleo, którzy zaśpiewają swoje wielkie przeboje.

Wokalista razem z Barbarą Kurdej-Szatan i Jackem Jeschke zabiorą publiczność w magiczną podróż przy dźwiękach przepięknej ballady „Let me dream”. Z kolei piosenkarka w tercecie z Damianem Kordasem i Janją Lensar stworzą widowisko do utworu „Za krokiem krok”. – Nie mogę się doczekać, bo we trójkę mamy niesamowicie podobną energię, jesteśmy troszeczkę zwariowani – cieszyła się w rozmowie z IPLA.TV.

Dla wokalistki to specjalny moment, który przywoła przemiłe wspomnienia i… umożliwi jej “występ” w finale. W czwartej edycji była bardzo blisko – w parze z Janem Klimentem dotarła do półfinału. – Była to dla mnie niesamowita przygoda, bo ja od dziecka lubiłam tańczyć. Po raz pierwszy mogłam się tego profesjonalnie nauczyć. Cieszę się, że mogę jeszcze raz tam wystąpić – podkreśliła.

To nie koniec wyjątkowych występów w finale. Widzowie będą mogli także podziwiać ogniste tańce mistrzów tanga. Zaprezentują się cztery pary, które mogą pochwalić się niezwykłymi osiągnięciami. Christian Marquez i Virgina Gomez zdobyli tanecznego Oscara jako najlepsi tancerze tanga 2019, Facundo Pinero i Vanesa Villalba tańczyli w słynnym „Tango forever” na Brodway’u, Manuela Rossi i Juan Malizia są mistrzami świata w kategorii tango sceniczne, a nasi rodacy Patrycja Cisowska-Grzybek oraz Jakub Grzybek są mistrzami Europy w tej samej kategorii.

Niespodzianka czeka również młodszych widzów programu. Piosenkę z drugiej części wielkiego filmowego hitu Walta Disney’a „Kraina lodu” wykona Katarzyna Łaska. To jej głosem w pierwszej części Elsa śpiewała między innymi przebój „Mam tę moc”.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *