„Taniec z Gwiazdami” z prestiżową nagrodą PIKE 2018

„Dancing with the Stars” to najlepszy program rozrywkowy 2018 roku! Tak orzekła kapituła Konkursu Kanałów Tematycznych o nagrodę Tytanowego Oka. Statuetkę w imieniu wszystkich twórców i uczestników odebrali Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.

 

 

W dniach 8-10 października br. w Łodzi odbyła się 45. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (PIKE). Wzięli w niej udział kluczowi eksperci branży kablowej, telewizyjnej i telekomunikacyjnej oraz przedstawiciele władz i regulatorów.

Podczas konferencji wręczono nagrody specjalne w ramach Konkursu Kanałów Tematycznych o nagrodę Tytanowego Oka. Kapituła konkursu wyróżniła również – poza konkursem – programy rozrywkowe. Show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” otrzymał wyróżnienie w kategorii „Najlepszy program rozrywkowy 2018”.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to marka światowego formatu wśród telewizyjnych produkcji. Największy i najpopularniejszy format telewizyjny BBC Worlwide Productions. Widowiskowe taneczne show, które w ciągu kilkunastu lat od premiery zrealizowano w 27 krajach na 6 kontynentach! Został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako format telewizyjny, który odniósł największy sukces.

Zmagania gwiazd na parkiecie w polskiej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” ocenia czteroosobowe jury. Sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, zawsze niezwykle trafna i celna w swoich uwagach. Najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański, wielokrotny Mistrz Świata i Europy, ceniony na wszystkich kontynentach – Michał Malitowski. Charyzmatyczny aktor obdarzony zarówno wielkim talentem dramatycznym, jak i komediowym, który w programie dał się już poznać jako wielbiciel tańca i pięknych kobiet – Andrzej Grabowski oraz Ola Jordan, profesjonalna tancerka, znana z brytyjskiej wersji show, która zastąpiła w fotelu jurora Beatę Tyszkiewicz. Program prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *