PolecaneSieci kabloweWAŻNE

TBN Polska w sieci Vectra

Od 24 sierpnia telewizja TBN Polska będzie dostępna w wersji HD dla abonentów Vectry na kanale nr 177. Dzięki tej współpracy nowy polski kanał familijny z wartościami chrześcijańskimi będzie można oglądać w ponad 600 000 kolejnych gospodarstwach domowych w 386 miastach w Polsce.

 

 

TBN Polska to nowa, dynamicznie rozwijająca się telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Jest częścią TBN Family of Networks, jednej z największych na świecie sieci kanałów telewizyjnych. Tworzy ją 30 stacji, które obejmują swoim zasięgiem 2,4 mld ludzi. Dociera na wszystkie zamieszkałe kontynenty przez 84 transpondery.

– Vectra systematycznie poszerza swoją ofertę programową, dostosowując ją do potrzeb i oczekiwań klientów. Wierzymy, że nowa propozycja, z racji na swój unikalny charakter, z pewnością znajdzie spore grono odbiorców. Warto w tym miejscu podkreślić, że włączenie TBN Polska do oferty Vectry zwiększy liczbę programów w jakości HD do 111 – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna w Vectrze za rozwój oferty programowej.

– Oferta programowa stacji skierowana jest do wszystkich członków rodziny. Pasma tematyczne przygotowywane są z dużą starannością, tak by zarówno najmłodsi widzowie, młodzież, jak i dorośli, znaleźli tam swoje ulubione programypowiedziała Maria Przybylska, Public Relations Manager w TBN Polska Proponujemy widzom niebanalną rozrywkę, premiery filmowe, specjalne bloki tematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, a także pozycje programowe związane z podróżami, wiarą i rozwojem osobistym.

We wrześniu stacja rusza z jesienną ramówką – Znajdzie się w niej wiele nowych, wartościowych propozycji. Zaprezentujemy m.in. zupełnie nowy talk-show, do którego zaprosiliśmy znanych z niezwykłych osiągnięć gości. Będzie niebanalnie i inspirująco. O szczegółach jesiennej ramówki powiadomimy już wkrótce dodała Maria Przybylska

3 komentarze do “TBN Polska w sieci Vectra

  • A gdzie ważniejsze kanały niż TBN Polska konkretnie TVP INFO HD, POLSAT SPORT NEWS HD PRZECIEŻ VECTRA STAWIA NA SPORT, POLSAT FILM HD ,TV4 HD, TV6 HD ,SUPER POLSAT HD te 2 kanały są już tylko w HD ale VECTRA nadaje je w SD ,POLSAT DOKU HD, POLSAT EXPLORER HD !!!! PO PROSTU VECTRA ROBI SWOICH KLIENTÓW W BAMBUKO!!!!!

    Odpowiedz
  • Bartku ja w VECTRZE jestem 2 rok i nie było kanału POLSAT EXPLORER HD i bardzo żałuję tego kroku wcześniej byłem w UPC !!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *