Prasa - Ksiązka

„Tele Tydzień”, „Świat Seriali” i „To i owo TV” ze specjalnymi dodatkami o jesiennych ramówkach telewizji

Najbliższe wydania magazynów telewizyjnych Wydawnictwa Bauer zaoferują czytelnikom kompendium wiedzy o nowościach telewizyjnych, serialowych i rozrywkowych. Po długiej przerwie na ekrany telewizorów wracają ulubieni bohaterowie telewizyjnych produkcji, rodzina Mostowiaków, Przyjaciółki, ksiądz Mateusz, Chyłka i wielu innych. Przerwanie w trakcie realizacji programy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czy „Taniec z Gwiazdami” wznawiają emisje kolejnych odcinków. W ramówkach znajdzie się wiele nowości, a najnowsze numery magazynów telewizyjnych Bauera zapewniają niezawodne wsparcie przy planowaniu czasu przed telewizorem.

 

Tele Tydzień 36/2020

W poniedziałek 31 sierpnia pojawi się w sprzedaży wyjątkowe, powiększone wydanie Tele Tygodnia zawierające komplet informacji na temat jesiennej oferty stacji telewizyjnych.

W numerze znajdziemy m.in. zapowiedzi premierowych odcinków najpopularniejszych seriali – nowe wątki i postacie pojawią się w M jak miłość, Na dobre i na złe, Leśniczówce, Pierwszej miłości, Ojcu Mateuszu.

Redakcja przypomni uczestników Dancing with the Stars – Tańca z gwiazdami i programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo – artyści po przerwie wymuszonej pandemią wracają do pracy. Czytelnicy dowiedzą się także z wywiadu z Natalią Kukulską, w jaki sposób organizatorzy zbliżającego się festiwalu piosenki w Opolu uczczą pamięć jej rodziców – Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego.

To wydanie zostanie wsparte kampanią telewizyjną w stacjach ogólnopolskich i tematycznych.

Świat Seriali 18/2020

31 sierpnia do sprzedaży trafi wyjątkowe wydanie Świata Seriali, zawierające przegląd  jesiennych premier i nowych sezonów popularnych seriali TV.

W numerze będzie można przeczytać o najważniejszych wydarzeniach z kolejnych odcinków nowych sezonów tych i innych produkcji, zapowiedź premierowego serialu „Ludzie i Bogowie” oraz powracającego po dłuższej przerwie hitu „Usta, usta”.

Świat Seriali zawiera także przewodnik po serialach z platform VOD oraz materiały o serialach tureckich i latino – „Maleńkie morderstwa” i „Królowa Południa”.

Promocja obejmie telewizję oraz magazyny Wydawnictwa Bauer.

To i owo TV 36/2020

1 września w sprzedaży pojawi się kolejne wydanie magazynu To i owo TV zawierające przewodnik po premierach i nowych sezonach najbardziej popularnych telewizyjnych produkcji.

W numerze zapowiedzi wydarzeń i programów rozrywkowych – m.in. festiwalu w Opolu, a także kolejnych edycji telewizyjnych show i teleturniejów – “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, “Taniec z Gwiazdami”, “MasterChef”, “Jaka to melodia”.

Redakcja przybliża nadchodzące wydarzenia w nowych sezonach seriali.  Redakcja przygotowała także przewodnik po najlepszych filmach fabularnych na każdy dzień tygodnia według gatunków, oraz polecanych serialach i filmach dokumentalnych, uszeregowanych tematycznie.

Najbliższe wydanie wesprze kampania TV w stacjach ogólnopolskich i tematycznych.

Netfilm 5/2020

Kolejny numer magazynu Netfilm, pojawi się w sprzedaży również we wtorek, 1 września i będzie zawierał zapowiedzi i recenzje najgłośniejszych produkcji platform streamingowych W tym numerze redakcja przygotowała opisy ponad 160 tytułów! Netfilm to magazyn skierowany do użytkowników platform VOD – Netflix, HBO Go, Prime Video i Apple TV+.

Promocja w telewizji oraz tytułach Wydawnictwa Bauer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *