MediaSieci kabloweZapowiedzi TV

Teledyski artystów występujących na Eurowizji 2023 w telewizji Music Box

9/11/13 maja w Liverpoolu odbędzie się 67. Konkurs Piosenki Eurowizji. W związku z tą imprezą na antenie Music Box będzie można zobaczyć teledyski wszystkich artystów biorących udział w tym ważnym wydarzeniu muzycznym.

 

Kilkudziesięciu twórców z kilkudziesięciu krajów

To będzie dawka najlepszej muzyki z najdalszych krańców Europy i świata. W Music Box widzowie zobaczą klipy artystów z takich krajów jak Szwecja, Izrael, Norwegia, Danii, Malty czy nawet Australii. Nie zabraknie także naszej reprezentantki – Blanki z utworem „Solo”, który wzbudził w Polsce wiele kontrowersji, ale za który trzymamy równie mocno kciuki. Najbliższe dwa tygodnie z Music Box będą doskonałą okazją do zanurzenia się w świecie najlepszych brzmień i poczucia się częścią czegoś większego.

Wielka Brytania zamiast Ukrainy

Zeszłorocznym zwycięzcą Eurowizji była Kalush Orchestra z utworem „Stefania”. Jednak z powodów wojny w Ukrainie konkurs musiał zostać przeniesiony do innego kraju. Od początku mówiło się o tym, że konflikt z Rosją może stanąć na przeszkodzie. W związku z tym zdecydowano, że gospodarzem tegorocznej imprezy zostanie Wielka Brytania, która zajęła 2. miejsce w 2022 roku. Będzie to także pierwsza Eurowizja od lat bez reprezentanta Macedonii Północnej, a z powodu kryzysu energetycznego z udziału zrezygnowała Bułgaria i Czarnogóra. Łącznie wystąpi 37 krajów a hasłem przewodnim wydarzenia będzie „United by Music”.

Prawdziwe święto muzyki w Music Box

Bukmacherzy już wróżą sukces krajom nordyckim – Finlandii, Szwecji, Norwegii a także Izraelowi. Fińska Käärijä z piosenką „Cha Cha Cha”, reprezentująca ponownie Szwecję Loreen, zwyciężczyni Eurowizji 2012 i jej „Tattoo”, Norweżka Alessandra z „Queen of Kings” czy izraelska piosenkarka Noa Kirelto z utworem „Unicorn”, to wyjątkowo mocne propozycje, które z pewnością będzie można usłyszeć na antenie Music Box. Dla widzów będzie to niepowtarzalna okazja na poznanie repertuaru przed wielkim wydarzeniem. A w tym roku jest to wyjątkowo ważne bowiem o tym, kto awansuje do finału, zdecydują jedynie widzowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *