„Telekamera 2018” dla „Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Program Polsatu sięgnął po prestiżową statuetkę „Tele Tygodnia”. Wśród nominowanych w 21. edycji plebiscytu nie zabrakło postaci oraz programów i seriali związanych z Telewizją Polsat. W kategorii Program Rozrywkowy nagrodę otrzymał show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

„Telekamerę 2018” dla produkcji Polsatu odebrała jurorka Katarzyna Skrzynecka, Ryszard Sibilski – prezes Endemol Shine Polska oraz prowadzący Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski, który rozpoczął podziękowania od słów: – Zapraszam tu na scenę wszystkich, a podejrzewam, że to będzie przynajmniej pół sali, którzy brali udział w tym programie. To wszystko jest dzięki Wam! – podkreślił. – Jesteśmy takim dobrym zespołem i dla nas liczy się team spirit – dodał Maciej Dowbor i przywołał anegdotę. – Gdy wymyślano polską nazwę dla programu – w oryginale „Your Face Sounds Familiar” – padła propozycja… „Czyj to ryj?” – czym rozbawił publiczność na gali. Okazało się, że przewrotną nazwę zaproponowała Katarzyna Skrzynecka.

Humory wszystkim dopisywały. – Nie wiem czy zauważyliście, ale to jest jedyny program, w którym odpadają nie uczestnicy, ale jurorzy – wskazał Piotr Gąsowski, nawiązując do zmiany Kacpra Kuszewskiego za Bartka Kasprzykowskiego w najnowszej wiosennej edycji. – Pracujemy nad pewną modyfikacją. Niedługo będzie również odpadał prowadzący – żartował Maciej Dowbor, który tego samego dnia poinformował w mediach społecznościowych, że drugi raz został ojcem.

– Produkuje ten program grupa szaleńców, wariatów, którzy do tej pory wykonali chyba z osiemset inscenizacji, choreograficznie pięknych i wokalnie wspaniałych – zaznaczył Ryszard Sibilski, prezes Endemol Shine Polska. – Nie byłoby jednak tego programu bez uczestników, którzy przez dziesięć tygodni przechodzą szkołę życia. Wkładają bardzo wiele trudu. Dziękuję im, że jesteśmy już dziewiąty sezon – dodał.

Wyniki głosowania podczas gali „Tele Tygodnia” ogłosiła Margaret. Widzowie oddali na „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 31% głosów 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *