Sport w TVTVP

TVP rozpoczyna proces udzielania licencji na organizację Stref Kibica podczas Mundialu

Telewizja Polska po raz kolejny jako jedyny podmiot na terenie Polski będzie odpowiedzialna za udzielanie licencji do pokazów publicznych wszystkich meczów Mistrzostw Świata w piłce nożnej FIFA w Katarze. Organizatorzy Stref Kibica, od samorządów po lokale gastronomiczne, od poniedziałku 10 października mogą wypełniać specjalny formularz zgłoszeniowy przeznaczony zarówno dla organizatorów stref komercyjnych, jak również pokazów niekomercyjnych.

 

Oferta skierowana jest do samorządów, agencji reklamowych, jednostek kultury czy innych prowadzących działalność gospodarczą podmiotów takich jak bary, puby, restauracje.

W tym roku dzięki dobrej współpracy z FIFA po raz pierwszy mamy także możliwość udzielania licencji dla kin i teatrów. Odnotowujemy już teraz duże zainteresowanie, jeśli chodzi o oglądanie meczów na dużych ekranach kinowychmówi Monika Karasek, Dyrektor Biura Sprzedaży i Współpracy Międzynarodowej.

Nasza oferta z 2018 roku została bardzo dobrze przyjęta przez rynek. Zależało nam na jak największej liczbie pokazów, a jednocześnie chcieliśmy, aby mecze były wyświetlane na jak największych ekranach dla dobrego odbioru kanałów TVP, dlatego wprowadziliśmy zasadę odpłatności za ekran, a nie od powierzchni lokalumówi Łukasz Naczas, koordynator procesu licencyjnego, Kierownik Działu Krajowej Sprzedaży Licencji i Praw w TVP.

Każdy podmiot organizujący pokaz publiczny meczów Mistrzostw Świata w Katarze zostanie wpisany na Oficjalną Listę Stref Kibica i będzie mógł zapraszać widzów na spotkania w całym okresie Mistrzostw, czyli od 20.11.2022 r. do 18.12.2022 r., kiedy to rozegrany zostanie wielki finał. Telewizja Polska jest oficjalnym nadawcą tego wydarzenia w naszym kraju.

Wszelkie informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne są na specjalnej stronie internetowej www.licencje.tvp.pl w zakładce Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA – KATAR 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *