Technologia - Promocje

Telewizory Neo QLED i QLED z soundbarem w super promocji

Już teraz przy zakupie wybranych modeli telewizorów Samsung można skorzystać z wyjątkowej promocji na soundbar. Określone modele telewizorów Neo QLED, a także QLED z 2020 roku będą dostępne w zestawie z soundbarem Q70T, a modele Crystal UHD oraz Q60T – z soundbarem T550. Promocja potrwa do 2 maja lub do wyczerpania puli urządzeń.

 

  • Promocja obejmuje najnowsze telewizory Neo QLED (QN800A, QN85A, QN900A, QN90A oraz QN91A) oraz wybrane modele QLED z 2020 roku w zestawie z soundbarem Q70T oraz telewizor QLED Q60T i Crystal UHD TU700x, TU800x i TU85xx  w zestawie z soundbarem T550.
  • Promocja obowiązuje od 19 kwietnia do 2 maja b.r.
  • Zestawy można kupić w sieciach sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Galicja, Media-Saturn, Neonet, X-KOM oraz w salonach Samsung Brand Store.

Pełnia wrażeń audiowizualnych

Telewizory Neo QLED, które zostały objęte ofertą specjalną, oferują spektakularną jakość obrazu. Jest ona zasługą precyzyjnej kontroli podświetlenia Quantum Mini LED, która sprawia, że każdy detal jest wyraźnie widoczny – zarówno w ciemnych, jak i w jasnych scenach. Z kolei inteligentny Procesor AI Neo Quantum zadba o optymalizację oglądanych treści w czasie rzeczywistym, zapewniając rozdzielczość, jak najbardziej zbliżoną do 4K lub 8K – zależnie o modelu telewizora. W przypadku modeli Neo QLED, jak i QLED o realistyczne i nasycone barwy zadba 100% Natężenie Kolorów.

Dopełnieniem tych bogatych wrażeń wizualnych, będzie niesamowite brzmienie, o które zadba soundbar Q70T. Do tej pory, aby wzmocnić wrażenia audio, trzeba było przełączyć ścieżkę dźwiękową z telewizora na soundbar. Teraz, dzięki funkcji Q-Symphony, możliwe jest optymalne wykorzystanie obu urządzeń. Brzmienie pochodzące z głośników soundbara kierujących dźwięk do przodu, na boki i ku górze zostaje połączone z głośnikami z telewizora Neo QLED lub QLED. Dzięki niezwykłemu dopasowaniu obu urządzeń, widzowie mogą liczyć na pełnię wrażeń audiowizualnych. Ponadto połączenie technologii Dolby Atmos i DTS:X sprawi, że brzmienie będzie jeszcze bardziej przestrzenne.

Optymalizacja dźwięku

W drugim wariancie promocji, przy zakupie telewizora QLED Q60T oraz wybranych modeli Crystal UHD – TU700x, TU800x i TU85xx, w zestawie dostępny będzie soundbar T550. Urządzenie to pozwala cieszyć się niezwykłe Przestrzennym Dźwiękiem 3D, który otoczy widzów z każdej strony. Ponadto soundbar obsługuje rozwiązania DTS Virtual:X, które odtwarzają dźwięk w niespotykanej jakości, sprawiając, że nabiera prawdziwej głębi. Cechą charakterystyczną soundbara T550 jest także automatyczne analizowanie sygnału dźwiękowego płynącego z telewizora i optymalizowanie go, by uzyskać jak najlepsze wrażenia audio. Dzięki temu niezależnie od tego, czy oglądamy akurat mecz piłki nożnej czy komedię romantyczną z cichszymi dialogami, możemy być pewni, że usłyszmy wszystko w doskonałej jakości. Z kolei z myślą o graczach wprowadzono technologię Precyzyjnie Skierowanego Dźwięku, która eliminuje zakłócenia i pozwala zlokalizować przeciwnika także na podstawie np. jego kroków.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, dostępne konfiguracje oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn i Neonet, Galicja, X-KOM oraz w salonach Samsung Brand Store.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *