Technologia - Promocje

Telewizory QLED 2019-2020 z voucherami na premiery filmowe

Piętnaście filmowych wieczorów z premierowymi produkcjami z platform VOD Rakuten TV i Cineman w pakiecie dla kupujących telewizory Samsung QLED.

 

 

 

  • Kupując w ramach promocji „Filmowe wieczory z Samsung” wybrane modele telewizorów QLED, widzowie będą mogli zyskać dostęp do premierowych treści oferowanych przez popularne platformy VOD.
  • W ramach oferty do wykorzystania będzie 10 voucherów do zrealizowania w serwisie Rakuten TV i 5 do serwisu Cineman spośród materiałów możliwych do wypożyczenia. Jeden voucher pozwoli obejrzeć jeden film[1].
  • Promocja potrwa od 4 do 24 maja 2020 roku, z możliwością aktywacji pakietu w terminie 14 dni od daty zakupu produktu lub do chwili wyczerpania puli kodów, nie później jednak niż 07.06.2020 r.

Rakuten TV to wywodząca się z Japonii platforma VOD, która oferuje dostęp do niezwykle bogatego katalogu Hollywoodzkich filmów oraz dokumentów własnej produkcji, jak ostatni „Andrés Iniesta – nieoczekiwany bohater”. Wiele z tych pozycji można obejrzeć w jakości 4K HDR. Wśród filmowych hitów znajdziemy między innymi tegorocznych oscarowych zwycięzców, „Pewnego razu w Hollywood” w reżyserii Quentina Tarantino, czy „Jokera” ze znakomitą rolą Joaquina Phoenixa. Z kolei dla najmłodszych widzów serwis przygotował bogatą bibliotekę z kinem familijnym, gdzie znajdziemy uwielbiane przez dzieci „Trolle”, „Angry Birds 2” czy „Kraina lodu 2”.

Filmowych nowości nie zabraknie także na platformie Cineman. W kwietniu w serwisie premierowo pojawiły się takie hity jak nagrodzony na festiwalu w Cannes „Portret kobiety w ogniu”, oraz „Oficer i szpieg” najnowszy film Romana Polańskiego, znakomita komedia sensacyjna w gwiazdorskiej obsadzie „Dżentelmeni”, czy dramat wojenny „1917” który został nagrodzony trzema Oscarami. Cineman posiada także w swoim portfolio filmy m.in: Monolith Films, Gutek Film, Nowe Horyzonty, Forum Film i Hagi Film. Aplikacja Cineman jest dostępna jest wyłącznie na telewizorach Samsung Smart TV, takich jak QLED czy The Frame.

Szczegóły promocji

Promocja „Filmowe wieczory z Samsung” trwa od 4 do 24 maja, przy czym data ta oznacza ostatni dzień, w którym możliwy jest zakup wybranego telewizora od partnera handlowego, który bierze udział w promocji. Po dokonaniu transakcji konsumenci mają 14 dni na dokonanie rejestracji, której możliwość ostatecznie wygaśnie w dniu 7 czerwca 2020 roku lub w chwili wyczerpania puli kodów. Sposób korzystania z kodów i ograniczenia z tym związane opisane są w regulaminie zamieszczonym na stronie promocji.

Aby wziąć udział w promocji, należy kupić telewizor QLED lub The Frame objęty promocją, wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie internetowej po zalogowaniu do konta Samsung Account. O wzięciu udziału w Promocji i otrzymaniu pakietów decyduje kolejność zgłoszeń oraz dostępność kodów.

Więcej szczegółów na temat promocji można znaleźć pod adresem: https://www.samsung.com/pl/tvs/promocje/filmowe-wieczory-z-samsung.

Lista modeli objętych promocją:

QLED Q60T, Q64T, Q65T, Q67T

QLED Q70T, Q74T, Q75T, Q77T

QLED Q80T

QLED Q880T

QLED Q90T, Q95T

QLED Q950T

The Frame (Seria QE)

QLED Q60R, Q64R, Q65R, Q67R

QLED Q70R

QLED Q80R

QLED Q85R,

QLED Q90R

QLED Q950R

 

Pena lista modeli i przekątnych ekranu oraz lista partnerów handlowych biorących udział w promocji znajduje się na stroniehttps://www.samsung.com/pl/tvs/promocje/filmowe-wieczory-z-samsung

 

[1] Działanie Kodu do usługi Rakuten TV na telewizorach Samsung Smart TV polega na tym, że Kod obniża wartość treści dostępnej przez określony czas (48 godzin od momentu aktywacji Kodu) o kwotę 22,99 zł. Wykorzystanie Kodu do Rakuten TV w odniesieniu do treści dostępnych do zakupu nie jest możliwe.
W odniesieniu do platformy Cineman, vouchery nie umożliwiają dostępu do filmu „Wierzę w Ciebie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *