Sport w TVTVN Discovery Polska

Tenisowy turniej gwiazd z udziałem Huberta Hurkacza od czwartku na antenach Eurosportu

Od czwartku do soboty widzowie Eurosportu 1, Eurosportu 2 i Playera będą mogli podziwiać w akcji gwiazdy tenisa na czele z Hubertem Hurkaczem. W turnieju Diriyah wystąpią również między innymi Daniił Miedwiediew, Stefanos Tsitsipas, Andriej Rublow, Alexander Zverev, Dominic Thiem i Nick Kyrgios.

 

W czwartek o 14:00 rozpoczną się ćwierćfinały. Wszystkie cztery spotkania pokaże Eurosport 2, a skomentują je Lech Sidor, Karol Stopa, Witold Domański i Tomasz Wolfke. Pierwsze spotkanie półfinałowe z komentarzem duetu Witold Domański i Tomasz Wolfke zaplanowane jest na piątek na 14:00, a pokaże je Eurosport 2. O 18:00 w Eurosporcie 1 rozpocznie się drugi półfinał, który skomentują Karol Stopa i Lech Sidor. Tę samą parę usłyszą także widzowie niedzielnego finału – początek o 18:00 w Eurosporcie 1. Wszystkie mecze dostępne będą również w Eurosporcie Extra w Playerze.

W turnieju Diriyah Tennis Cup wystąpi aż pięciu zawodników z czołowej dziesiątki rankingu ATP – Hubert Hurkacz (10), Stefanos Tsitipas (4), Daniił Miedwiediew (7), Andriej Rublow (8) i Taylor Fritz (9). Oprócz nich w Arabii Saudyjskiej zaprezentują się również Stanislas Wawrinka, Dominic Thiem, Matteo Berrettini, Nick Kyrgios, Alexander Zverev, Cameron Norrie i Dominic Stricker.

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *