Sport w TVTVP

Terminarz Euro 2020 na sobotę. Plan transmisji TVP Sport

Czas na drugi dzień Euro 2020. W sobotę rozegrane zostaną aż trzy spotkania. To jednak nie wszystko – w naszej ramówce programy publicystyczne, rozmowy z ekspertami i dziennikarzami. Zobacz, co pokażemy w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej w sobotę 12 czerwca.

 

13:00 – Mecz dnia z Kanałem Sportowym – TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna

Co ciekawego wydarzy się spotkaniu Rosji z Belgią? Czego spodziewać się po tym starciu? Rosjanie na mistrzostwach świata w 2018 roku potrafili zaskoczyć wyżej notowanych rywali. Czy teraz zrobią to samo z Belgami? O tym meczu porozmawiają Mateusz Borek, były reprezentant Polski Piotr Nowak i specjalista od wschodniego futbolu Karol Bochenek.

14:00 – Euro 2020: Walia – Szwajcaria, Grupa A – TVP Sport, TVP 4K, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna, TVP HBB, od godz. 14:35 TVP 1

Walijczycy byli rewelacją Euro 2016, podczas którego dotarli aż do półfinału. Czy Gareth Bale i spółka będą w stanie nawiązać do tamtego sukcesu także teraz? Na ich drodze w pierwszym meczu fazy grupowej staną Szwajcarzy. Od godz. 14:00 zapraszamy do studia TVP Sport, w którym pojawią się znakomici goście – bramkarz Augsburga Rafał Gikiewicz, najlepszy trener minionego sezonu w Ekstraklasie Marek Papszun, Piotr Włodarczyk i dziennikarz newonce Michał Gutka.

To jednak nie wszystko – na stronie TVPSPORT.PL, w aplikacji mobilnej oraz Smart TV będzie można śledzić mecz bez komentarza, co pozwoli lepiej poczuć atmosferę stadionu lub z komentarzem angielskim. Na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej pokażemy też spotkanie w innowacyjny sposób – z wykorzystaniem kamery 180 stopni, umieszczonej na koronie stadionu.

 

 

Kiedy mecz: sobota, 12 czerwca o godzinie 15:00

Transmisja: 14:00 TVP Sport, TVP 4K, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna, TVP HBB, 14:35 TVP 1

Komentarz: Rafał Wolski, Kamil Kosowski

Prowadzący studio: Piotr Sobczyński

Goście/eksperci: Rafał Gikiewicz, Piotr Włodarczyk, Michał Gutka

Analiza: Marek Papszun

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *