Terminarz Euro 2020 na wtorek. Sprawdź plan transmisji TVP

We wtorek 22 czerwca rozegrane zostaną dwa spotkania w grupie D, czyli Czechy – Anglia oraz Chorwacja – Szkocja. To jednak nie wszystko – w naszej ramówce programy publicystyczne, a w nich rozmowy z ekspertami i dziennikarzami.

 

8:00 – Studio EURO – TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna

Prowadzący: Jan Piasecki

Goście: Wojciech Kowalewski, Tomasz Iwan

Idealny sposób na rozpoczęcie dnia? Oczywiście Studio EURO w TVP Sport! We wtorkowy poranek gośćmi Jana Piaseckiego będą Wojciech Kowalewski i Tomasz Iwan. Tematem przewodnim programu będą poniedziałkowe mecze Euro 2020, a spotkania były aż cztery.

9:00 – EUROdebata – TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna, TVP Sport na YouTube

Prowadzący: Sebastian Parfjanowicz

Goście: Michał Okoński, Jarosław Koliński, Piotr Żelazny, Zbigniew Mucha

Poniedziałkowe wydarzenia – pewny triumf Holandii nad Macedonią Północną oraz niemoc Ukrainy w meczu z Austrią w EUROdebacie skomentują najlepsi dziennikarze sportowi w kraju. Gośćmi Sebastiana Parfjanowicza będą Michał Okoński, Jarosław Koliński, Piotr Żelazny i Zbigniew Mucha. Pochylą się również nad rywalizacją Rosji z Danią oraz Finlandii z Belgią.

10:00 – Studio EURO – TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna

Prowadzący: Jan Piasecki

Goście: Wojciech Kowalewski, Tomasz Iwan, Maciej Szczęsny, Marek Citko

Swoimi przemyśleniami również na temat wtorkowych meczów podzielą się również nasi goście w drugiej odsłonie programu Studio EURO. Ponownie zapraszamy na spotkanie z Janem Piaseckim oraz Wojciechem Kowalewskim i Tomaszem Iwanem. Od 11:00 w studio pojawią się Maciej Szczęsny oraz Marek Citko.

12:00 – Mecz Dnia z Kanałem Sportowym – TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna

Prowadzący: Tomasz Smokowski

Goście: Piotr Nowak, Ivica Vrdoljak, Wojciech Piela

Tuż po Studio EURO, w samo południe, przeniesiemy się do Kanału Sportowego, w którym Tomasz Smokowski i jego goście Piotr Nowak, Ivica Vrdoljak i Wojciech Piela będą dyskutować o najciekawiej zapowiadającym się wtorkowym meczu Euro 2020, czyli starciu Chorwacji ze Szkocją.

13:00 – Łączy nas EURO – TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilna, TVP Sport na YouTube

Studio w Sopocie: Mariusz Jankowski, Radosław Przybysz

Studio w St. Petersburgu: Sylwia Dekiert, Jacek Kurowski

Tam gdzie kadra gra, jest również Łączy nas EURO. We wtorek działamy na dwa studia. Jedno z nich ulokowane jest w bazie Polaków w Sopocie, gdzie najświeższe informacje z obozu biało-czerwonych podadzą Mariusz Jankowski i Radosław Przybysz. Drugie jest w gorącej Rosji. Swoje opinie o grze Polaków przedstawią w nim Sylwia Dekiert i Jacek Kurowski tuż przed arcyważnym spotkaniem ze Szwedami.

18:05 – Euro 2020, grupa D: Czechy – Anglia oraz Chowracja – Szkocja – TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna, TVP HBB

Czechy – Anglia, Chorwacja – Szkocja: transmisja w telewizji i online na żywo

Reprezentacja Czech i reprezentacja Anglii mierzą się na Wembley. W tym samym czasie w Glasgow na Hampden Park rywalizują reprezentacja Chorwacji i reprezentacja Szkocji. Taki zestaw spotkań w ostatniej kolejce fazy grupowej zapowiada wielkie emocje.

W poprzedniej kolejce Szkoci po niesamowitej walce przeciwstawili się Anglikom i zdobyli pierwszy punkt na Euro 2020. Chorwaci znów rozczarowali i zremisowali z Czechami. Ale teraz Patrik Schick będzie nękał angielskich obrońców. Czech ma już trzy gole i wyrasta na gwiazdę turnieju.

Nie ma wątpliwości, że na Wembley i Hampden Park będzie się działo. W grupie D jest tak ciasno, że możliwych scenariuszy jest naprawdę wiele. Jak zatem śledzić dwa spotkania jednocześnie, by nie stracić najciekawszych i najbardziej ekscytujących momentów? Zapraszamy na transmisję łączoną z obu meczów do Telewizji Polskiej.

20:30 – Euro 2020, grupa D: Chorwacja – Szkocja – 20:30 TVP 2, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna, TVP HBB, 18:00 transmisja łączona w TVP Sport

Chorwacja – Szkocja: transmisja w telewizji i online na żywo

Reprezentacja Chorwacji czy reprezentacja Szkocji? Kto zdobędzie trzy punkty i być może wyjdzie z grupy? Zwycięstwo to dla obu drużyn jedyny sposób, by w przypadku korzystnego wyniku na Wembley w spotkaniu Anglii z Czechami zająć drugie miejsce w grupie i awansować do fazy pucharowej.

Chorwaci na razie rozczarowują. Po przegranej z Synami Albionu zremisowali z Czechami. Szkoci też nie wygrali, ale zachwycili walecznością w meczu z Anglikami i wywalczyli cenny punkt.

Oba zespoły są pod ścianą. Jeśli ponownie zremisują, definitywnie pożegnają się z Euro 2020. Czy Chorwaci odblokują się w ostatniej kolejce? A może waleczni Szkoci poradzą sobie z wicemistrzami świata i awansują do fazy pucharowej?

To może być kolejna piłkarska bitwa. Oba zespoły muszą wygrać, żeby myśleć o awansie do fazy pucharowej. A znając szkockich kibiców, na Hampden Park będzie naprawdę gorąco. Gdzie można obejrzeć mecz Chorwacji ze Szkocją? Transmisja oczywiście w Telewizji Polskiej. Początek spotkania we wtorek 22 czerwca o godzinie 21:00.

Euro 2020: Chorwacja – Szkocja, grupa D [szczegóły transmisji na żywo]

Kiedy mecz: wtorek, 22 czerwca o godz. 21:00

Transmisja: 20:30 TVP 2, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna, TVP HBB, 18:00 transmisja łączona w TVP Sport

Komentarz: Rafał Wolski, Kamil Kosowski

Prowadzący studio: Szymon Borczuch

Reporter: Aleksander Roj

Goście/eksperci: Łukasz Gikiewicz, Ivica Vrdoljak, Maciej Szczęsny

20:35 – Euro 2020, grupa D: Czechy – Anglia – 20:35 TVP 1, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna, 18:05 TVP 4K, 18:05 transmisja łączona w TVP Sport

Czechy – Anglia: transmisja w telewizji i online na żywo

To była piłkarska wojna, ale bez zwycięzcy. W poprzedniej kolejce Anglicy zremisowali ze Szkotami. W drugim spotkaniu też padł remis. Czesi podzielili się punktami z Chorwatami. Znów do bramki rywali trafił znakomity w tym turnieju Patrik Schick.

To może być znakomity pojedynek napastników, o ile odblokuje się Harry Kane. Emocje zapowiadają się tym większe, bo Anglicy muszą wygrać, jeśli chcą zająć pierwsze miejsce w grupie. Jeśli padnie remis, nie wyprzedzą Czechów.

To wystarczający powód, by śledzić rywalizację Synów Albionu z naszymi południowymi sąsiadami. Mecz o pierwsze miejsce w grupie D może być naprawdę emocjonujący. A Schick może zrobić kolejny krok w kierunku nieoczkiwanego tytułu króla strzelców.

Czechy vs Anglia. Gdzie oglądać mecz?

Początek spotkania na Wembley 22 czerwca we wtorek o 21:00. Nie ma wątpliwości, że to mecz, który może dostarczyć wielu piłkarskich wrażeń. Oczywiście, rywalizację Anglików z Czechami będzie można oglądać w Telewizji Polskiej.

Euro 2020: Czechy – Anglia, grupa D [szczegóły transmisji na żywo]

Kiedy mecz: wtorek, 22 czerwca o godz. 21:00

Transmisja: 20:35 TVP 1, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna, 18:05 TVP 4K, 18:05 transmisja łączona w TVP Sport

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Jacek Zieliński

Prowadzący studio: Maciej Kurzajewski

Goście/eksperci: Tomasz Kuszczak, Michał Gutka, Jan Mucha

23:30 – EUROwieczór – TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna

Prowadzący: Piotr Sobczyński

Podsumowanie dnia, a przede wszystkim wszystkich wtorkowych meczów Euro 2020. Skróty, najciekawsze akcje, wywiady – to wszystko w EUROwieczorze. Zapraszamy w imieniu prowadzącego program Piotra Sobczyńskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *