Terminarz rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. przedstawia szczegółowy terminarz rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy w sezonie 2018/19.

 

31. kolejka:

Sobota, 20 kwietnia 2019

Lechia Gdańsk – Piast Gliwice 15:30, Canal+ Sport / TVP

KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin 18:00, nSport+

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań 18:00, Canal+ Sport

Legia Warszawa – Cracovia 20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K

Poniedziałek, 22 kwietnia 2019

Wisła Kraków – Wisła Płock 15:30, Eurosport 1

Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec 15:30, Canal+ Sport

Korona Kielce – Śląsk Wrocław 18:00, Canal+ Sport

Górnik Zabrze – Arka Gdynia 18:00, Eurosport 1

32. kolejka:

Wtorek, 23 kwietnia 2019

Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin 18:00, Eurosport 1

Cracovia – Jagiellonia Białystok 20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K

Środa, 24 kwietnia 2019

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk 18:00, Canal+ Sport

Lech Poznań – Legia Warszawa 20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K

Czwartek, 25 kwietnia 2019

Wisła Płock – Korona Kielce 18:00, Canal+ Sport

Arka Gdynia – Miedź Legnica 18:00, Eurosport 2

Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków 20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 20:30, Eurosport 2

33. kolejka:

Piątek, 26 kwietnia 2019

KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok 18:00, Eurosport 2

Piast Gliwice – Cracovia 20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K

Sobota, 27 kwietnia 2019

Pogoń Szczecin – Lech Poznań 18:00, Canal+ Sport

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa 20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K

Niedziela, 28 kwietnia 2019

Miedź Legnica – Wisła Płock 13:00, Canal+ Sport

Korona Kielce – Arka Gdynia 15:30, nSport+

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 18:00, Canal+ / Canal+ 4K

Poniedziałek, 29 kwietnia 2019

Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec 18:00, Eurosport 1

34. kolejka:

Piątek, 3 maja 2019

Wisła Płock – Arka Gdynia 18:00, Eurosport 2

Górnik Zabrze – Wisła Kraków 20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K

Sobota, 4 maja 2019

Korona Kielce – Miedź Legnica 15:30, nSport+

Lech Poznań – KGHM Zagłębie Lubin 18:00, Canal+ Sport

Legia Warszawa – Piast Gliwice 20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K

Niedziela, 5 maja 2019

Zagłębie Sosnowiec – Śląsk Wrocław 15:30, Canal+ Sport

Cracovia – Lechia Gdańsk 18:00, Canal+ / Canal+ 4K

Poniedziałek, 6 maja 2019

Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin 18:00, Eurosport 1

35. kolejka:

Piątek, 10 maja 2019

Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec 18:00, Eurosport 2

Wisła Kraków – Korona Kielce 20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K

Sobota, 11 maja 2019

Śląsk Wrocław – Wisła Płock 15:30, nSport+

Miedź Legnica – Górnik Zabrze 18:00, Canal+ Sport

Cracovia – Lech Poznań 20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K

Niedziela, 12 maja 2019

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok 13:00, Canal+ Sport

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin 15:30, Canal+ Sport

Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin 18:00, Canal+ / TVP / Canal+ 4K

36. kolejka:

Poniedziałek, 13 maja 2019

Arka Gdynia – Wisła Kraków 18:00

Wtorek, 14 maja 2019

Miedź Legnica – Śląsk Wrocław 20:30

Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce 20:30

Górnik Zabrze – Wisła Płock 20:30

Środa, 15 maja 2019

Lech Poznań – Lechia Gdańsk 20:30, TVP

KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia 20:30

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa 20:30

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice 20:30

37. kolejka:

Sobota, 18 maja 2019

Wisła Kraków – Miedź Legnica 15:30

Śląsk Wrocław – Arka Gdynia 15:30

Korona Kielce – Górnik Zabrze 15:30

Wisła Płock – Zagłębie Sosnowiec 15:30

Niedziela, 19 maja 2019

Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok 18:00

Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin 18:00

Piast Gliwice – Lech Poznań 18:00

Cracovia – Pogoń Szczecin 18:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *