MediaZapowiedzi TV

“Terror: Dzień Hańby” – 3. odcinek na kanale AMC

Na 3. odcinek produkcji własnej AMC „Terror: Dzień Hańby” zaprasza 29 sierpnia o 22:00. Wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli drugiego odcinka, AMC zapraszay na powtórną emisję – tego samego dnia o 21:05.

 

 

Autorką scenariusza do trzeciego odcinka zatytułowanego „Gaman” jest Shannon Goss,
a reżyserem – Michael Lehmann. Kiedy mieszkańcy Terminal Island przystosowują się do nowego otoczenia, Chester stara się zadbać o swoją rodzinę, odpierając w tym samym czasie zło, które za nim podąża.  Z kolei Henry nie radzi sobie z traumą po uwięzieniu, Asako widzi złe znaki, a Amy podejmuje nową pracę.

„Terror: Dzień Hańby” to osadzona w realiach II wojny światowej, nowa odsłona serialowej antologii utrzymanej w klimacie pełnego napięcia horroru. Fabuła tej części skupi się na niespodziewanych zgonach, które dotykają japońsko-amerykańską społeczność oraz podróży młodego człowieka mającej na celu zrozumienie i zwalczenie odpowiedzialnego za to widma.

W serialu występują: Derek Mio jako Chester Nakayama; Kiki Sukezane („Zagubieni w kosmosie”) jako Yuko, tajemnicza kobieta z przeszłości Chestera; Cristina Rodlo (Miss Bala) jako Luz, potajemna dziewczyna Chestera; Shingo Usami (Niezłomny) jako Henry Nakayama, ojciec Chestera; Naoko Mori (Everest) jako Asako Nakayama, matka Chestera; Miki Ishikawa („9-1-1”) jako Amy, przyjaciółka rodziny Nakayama; a także znany aktor, producent, autor i aktywista George Takei („Star Trek”) jako Yamato-san, członek starszyzny oraz były kapitan statku rybackiego.

„Terror: Dzień Hańby” to produkcja AMC Studios, produkowana przez Scott Free Productions, Emjag Productions i Entertainment 360. Serial jest współtworzony i produkowany przez Alexandra Woo i Maxa Borensteina, Woo jest także showrunnerem. Producentami wykonawczymi są ponadto Ridley Scott, David W. Zucker, Alexandra Milchan, Scott Lambert, Guymon Casady oraz Jordan Sheehan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *