„Terror: Dzień Hańby” – 5. odcinek na AMC

Na 5. odcinek produkcji własnej AMC „Terror: Dzień Hańby” zapraszamy 12 września o 22:00. Wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli czwartego odcinka, zapraszamy na powtórną emisję – tego samego dnia o 21:05.

 

 

 

Autorem scenariusza do 5. odcinka zatytułowanego Shatter Like a Pearl” jest Steven Hanna,
a reżyserką – Lily Mariye. Mieszkańcy obozu są zmuszeni do udziału
w upokarzającym zadaniu, które podzieli społeczność. Chester staje twarzą w twarz z człowiekiem, który każe mu zakwestionować jego własną naturę. Pogrążona w smutku Luz musi dokonać ważnego wyboru.

„Terror: Dzień Hańby” to osadzona w realiach II wojny światowej, nowa odsłona serialowej antologii utrzymanej w klimacie pełnego napięcia horroru. Fabuła tej części skupi się na niespodziewanych zgonach, które dotykają japońsko-amerykańską społeczność oraz podróży młodego człowieka mającej na celu zrozumienie i zwalczenie odpowiedzialnego za to widma.

W serialu występują: Derek Mio jako Chester Nakayama; Kiki Sukezane („Zagubieni w kosmosie”) jako Yuko, tajemnicza kobieta z przeszłości Chestera; Cristina Rodlo (Miss Bala) jako Luz, potajemna dziewczyna Chestera; Shingo Usami (Niezłomny) jako Henry Nakayama, ojciec Chestera; Naoko Mori (Everest) jako Asako Nakayama, matka Chestera; Miki Ishikawa („9-1-1”) jako Amy, przyjaciółka rodziny Nakayama; a także znany aktor, producent, autor i aktywista George Takei („Star Trek”) jako Yamato-san, członek starszyzny oraz były kapitan statku rybackiego.

„Terror: Dzień Hańby” to produkcja AMC Studios, produkowana przez Scott Free Productions, Emjag Productions i Entertainment 360. Serial jest współtworzony i produkowany przez Alexandra Woo i Maxa Borensteina, Woo jest także showrunnerem. Producentami wykonawczymi są ponadto Ridley Scott, David W. Zucker, Alexandra Milchan, Scott Lambert, Guymon Casady oraz Jordan Sheehan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *