„Terror: Dzień Hańby” – 5. odcinek na AMC

Na 5. odcinek produkcji własnej AMC „Terror: Dzień Hańby” zapraszamy 12 września o 22:00. Wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli czwartego odcinka, zapraszamy na powtórną emisję – tego samego dnia o 21:05.

 

 

 

Autorem scenariusza do 5. odcinka zatytułowanego Shatter Like a Pearl” jest Steven Hanna,
a reżyserką – Lily Mariye. Mieszkańcy obozu są zmuszeni do udziału
w upokarzającym zadaniu, które podzieli społeczność. Chester staje twarzą w twarz z człowiekiem, który każe mu zakwestionować jego własną naturę. Pogrążona w smutku Luz musi dokonać ważnego wyboru.

„Terror: Dzień Hańby” to osadzona w realiach II wojny światowej, nowa odsłona serialowej antologii utrzymanej w klimacie pełnego napięcia horroru. Fabuła tej części skupi się na niespodziewanych zgonach, które dotykają japońsko-amerykańską społeczność oraz podróży młodego człowieka mającej na celu zrozumienie i zwalczenie odpowiedzialnego za to widma.

W serialu występują: Derek Mio jako Chester Nakayama; Kiki Sukezane („Zagubieni w kosmosie”) jako Yuko, tajemnicza kobieta z przeszłości Chestera; Cristina Rodlo (Miss Bala) jako Luz, potajemna dziewczyna Chestera; Shingo Usami (Niezłomny) jako Henry Nakayama, ojciec Chestera; Naoko Mori (Everest) jako Asako Nakayama, matka Chestera; Miki Ishikawa („9-1-1”) jako Amy, przyjaciółka rodziny Nakayama; a także znany aktor, producent, autor i aktywista George Takei („Star Trek”) jako Yamato-san, członek starszyzny oraz były kapitan statku rybackiego.

„Terror: Dzień Hańby” to produkcja AMC Studios, produkowana przez Scott Free Productions, Emjag Productions i Entertainment 360. Serial jest współtworzony i produkowany przez Alexandra Woo i Maxa Borensteina, Woo jest także showrunnerem. Producentami wykonawczymi są ponadto Ridley Scott, David W. Zucker, Alexandra Milchan, Scott Lambert, Guymon Casady oraz Jordan Sheehan.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *