Zapowiedzi TV

„The best of Avicii” w Polsat Music

W piątek, 20 kwietnia, światem muzyki wstrząsnęła wiadomość o śmierci Tima Berglinga, znanego szerzej jako Avicii. Był jednym z najpopularniejszych DJ-ów na świecie, a jego przeboje jak „Wake Me Up” czy „Hey Brother” rozgrzewały muzyczne parkiety klubów na każdym kontynencie. W związku z tym w najbliższy weekend 27-29 kwietnia Polsat Music wyemituje największe hity artysty w specjalnych blokach muzycznych „The best of Avicii”.
 

 
Specjalne bloki muzyczne „The best of Avicii” z największymi przebojami DJ-a zostaną wyemitowane w piątek, 27 kwietnia, o godzinie 19:00, w sobotę, 28 kwietnia zaraz po północy w niedzielę, 29 kwietnia o godzinie 13:00. Oprócz tego przez cały weekend usłyszymy więcej przebojów autorstwa Aviciego na antenie Polsat Music.
Avicii czyli Tim Bergling był szwedzkim DJ-em i producentem muzycznym. Swoją karierę rozpoczął w wieku 16 lat. Wydał dwa albumy studyjne – „Stories” i „True” oraz cztery minialbumy. Jego przeboje „Wake Me Up” czy „Hey Brother” przyniosły mu sławę na całym świecie, a w wielu krajach uzyskały pierwsze miejsca na listach przebojów. Avicii współpracował m.in. z Madonną czy zespołem Coldplay. W ubiegłym roku wydał singiel „Lonely Together” z gościnnym udziałem Rity Ory. W 2016 roku ze względów zdrowotnych DJ zawiesił działalność koncertową. Zmarł w ostatni piątek w Omanie w wieku 28 lat.
Polsat Music to kanał dla fanów najgorętszych przebojów z całego świata oraz rodzimych artystów, których utwory rozbrzmiewają w największych stacjach radiowych w kraju i są najchętniej wybierane przez użytkowników serwisów streamingowych. Stacja nie koncentruje się na jednym gatunku muzyki, ale prezentuje szeroki wybór tego, co jest obecnie najpopularniejsze w świecie muzycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *