MediaZapowiedzi TV

„The Gifted: Naznaczeni” – Jesienna nowość na kanale FOX

Już w październiku na FOX premiera niezwykłego serialu inspirowanego filmami o X-Menach – „The Gifted: Naznaczeni”, który w przeciwieństwie do X-Menów, skupi się na codziennym życiu młodych osób odkrywających w sobie nadprzyrodzone moce oraz trudnych relacjach między bohaterami.

„The Gifted: Naznaczeni” to emocjonująca historia rodziny Struckerów, która wiedzie spokojne życie do czasu odkrycia supermocy u swoich dzieci. Świat nie akceptuje mutantów, dlatego rodzina jest zmuszona uciekać przed wrogim rządem i szukać pomocy wśród członków podziemnej sieci mutantów.

Powstaje jednak pytanie co zrobi Reed Strucker – pracownik agencji rządowej ścigającej takie „odmienne” osoby, a prywatnie ojciec dwójki dzieci mające nadprzyrodzone moce? Czy pozostanie wierny pracy i poświęci swoich najbliższych, czy może rzuci wszystko ratując swoją rodzinę?
Premierowe emisje serialu „The Gifted: Naznaczeni” we wtorki od 3 października o 21:00.

FOX to kanał rozrywkowy, poświęcony serialom pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Produkcje emitowane na kanale można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA! FOX jest kanałem dynamicznym, odważnym i oryginalnym. To stacja pokazująca widzom wyjątkowe i przełomowe produkcje telewizyjne takie jak „The Gifted: Naznaczeni”.

Współpraca sponsorska i promocja marki przy produkcji „The Gifted: Naznaczeni” zapewni efektywną kampanię wizerunkową Klienta. Dodatkowo, dopasowana do miejskiej i zamożnej widowni oferta programowa stacji FOX (AFF = 253, A 16-49 500K+; AFF = 219, W 25-49 EDU HIGH; AFF = 201, W 20-49 3500+)* to gwarancja dotarcia do jakościowych grup widzów. Ciekawa fabuła i niezwykli bohaterowie, bardzo dobre wyniki stacji FOX oraz kreatywne i wyróżniające się z szumu reklamowego formy promocji dają unikalną możliwość zaistnienia marki Partnera.

Dane: NAM, H1 2017, 6:00-25:59, AFF vs A 16-49, Dayparts. *dochód netto per gospodarstwo domowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *